Існує міф, що каркасні споруди важко захистити від вуличного шуму і різних шумів, тому сьогодні розберемося, чи так це насправді.

Шум ділиться на 2 групи: повітряний і ударний, для кожного з них існує оптимальний спосіб ізоляції в різних частинах будинку.

Повітряний шум включає в себе звуки навколишнього світу:

  • Гудки автомобілів і рев літаків;
  • Вуличні розмови;
  • Виття вітру або шерех дощу.

Вони проникають через різні щілини і отвори, прорізи вікон і дверей, тому проблему вирішують знищенням всього непотрібного за допомогою ущільнювачів і установка якісних конструкцій на вході.

З ізоляцією другого типу шумів можуть виникнути складності, адже особливість ударних звуків в тому, що вони йдуть по твердим середам. Сюди відносяться:

  • Свердління;
  • Переміщення меблів;
  • Удари при падінні предметів.

Проблему можна вирішити традиційним збільшенням товщини перекриттів, так як стіни не витримають велике навантаження, але є й інші хороші варіанти:

1. Використання підлогових покриттів, які допомагають гасити звук

Сам по собі, це не найефективніший спосіб, але він добре працює як фінішний варіант комплексу заходів шумоізоляції. Для цих цілей підходять: лінолеум і ламінат на товстій підкладці, ковролін і пробкові покриття.

2. Облаштування системи «плаваюча підлога»

Більш сучасний варіант вирішення проблеми, який забезпечує найкращий результат. Суть методу – у створенні багатошарової структури з використанням звукопоглинальних матеріалів: скляної або мінеральної вати, пінополістиролу та інших варіантів.

Важливий момент полягає в тому, що грамотно створити таку систему може тільки професіонал, тому приділіть питанню звукоізоляції особливу увагу і не економте на ньому.

Хорошого майстра годі й шукати, приходьте до нас: компанія співпрацює тільки з висококваліфікованими фахівцями. Просто залишайте заявку на сайті, ми скоро зв’яжемося з Вами і обговоримо всі важливі моменти.