Наш клімат дає нам можливість з комфортом насолоджуватися природою в літній період. Розширте свій житловий простір на відкритому повітрі за допомогою ідей для зон відпочинку в цій статті.

Причини побудови зон відпочинку:

  1. Розширити простір будинку;
  2. Створити куточок для відпочинку і дозвілля;
  3. Створити додаткову територію для приготування їжі на відкритому повітрі, в тому числі гриль і ями для багаття;
  4. Поліпшити ландшафтний дизайн.

Пропонуємо Вам декілька варіантів зон відпочинку:

Зовнішні кухні. Один з наших найпоширеніших запитів. Каркасний навіс над грилем і / або коптильнею продовжить термін служби пристрою. Таке рішення також зробить приготування їжі більш приємним в дощ або в спекотну погоду. Ми можемо модернізувати як існуюче патіо, так і побудувати нові криті конструкції.

Відкриті обідні зони. Вечеря на свіжому повітрі – одне з простих задоволень в житті. Існує безліч варіантів створення ідеального обіднього простору на відкритому повітрі, в тому числі:

  • Декоративні дерев’яні тераси;
  • Покритий навісом трав’яний простір на подвір’ї, де можна поставити стіл і стільці;
  • Прості крісла, розташовані навколо каміна в критому патіо.

Наші фахівці зроблять настили патіо будь-яких розмірів. Ми будуємо навіси і альтанки для патіо, прості і декоративні, розраховані на тривалий термін служби. Якщо Ви вже уявляєте собі ідеальне місце для обіду на відкритому повітрі або шукаєте рекомендації та поради, «АЛ-ХЕККА» – Ваше рішення.

Зовнішні кімнати. Останнім часом стало популярним створювати автономні кімнати на подвір’ї. Це може бути робочий кабінет в саду або приміщення для музичних репетицій групи або просто місце, де приємно розслабитися, почитати книгу і посидіти в тиші. Ми побудуємо каркасну конструкцію, враховуючи всі Ваші побажання.

Створюйте красиві і функціональні житлові приміщення на відкритому повітрі разом з нами. Ми вважаємо, що життя занадто коротке, щоб проводити його не виходячи з дому. З усіх питань звертайтеся за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.