Адже часто складно зрозуміти, який саме Вам потрібен. На чому можна заощадити, а на що краще витратитися?

Літні каркасні будинки зазвичай використовують в якості сезонного житла або будують як дачу. Приїжджають сюди тільки в теплу пору року, щоб відпочити від метушні.

Найчастіше такий будинок більш компактного розміру і не перевищує два поверхи. Вартість нижче цілорічної споруди за рахунок меншої ціни матеріалів і складності робіт.

Оскільки в холодну пору будинок порожніє – його стіни можуть бути тоншими, як і утеплювач. Але будувати з найдешевших матеріалів і сильно заощаджувати ми б не радили. Якісний річний будинок прослужить довгі роки і навіть перейде у спадок.

Зимові каркасні будинки будують грунтовно для постійного проживання в них. Такий тип будівлі поширений в США, Фінляндії та Канаді.

Навіть в сувору зиму вдома буде тепло, якщо правильно підібрати утеплювач і пароізоляційну плівку. На ці матеріали не потрібно скупитися, від їх якості залежить термін служби будинку. Обирати оптимальну товщину (150 мм), зовнішній утеплювач і виробника.

Товщина стін, фундамент, вікна в зимовому будинку дорожче і високої якості. Але будівництво тим і прекрасне, що можна підібрати матеріали виходячи з клімату, цілей і фінансів, не жертвуючи при цьому якістю і комфортом.

Звичайно, якщо трапиться недобросовісний підрядник, спочатку теплий будинок виявиться холодним! Через помилки при будівництві: проблеми з несучим каркасом, використання невідповідних матеріалів або утеплювача.

Якщо не хочете, щоб так сталося – залишайте заявку на сайті! Зв’яжемося найближчим часом і проконсультуємо з виниклих питань.