Початок будь-якого будівництва з кваліфікованим підрядчиком, є ключем до успішного проекту. На щастя, більшість підрядників, є хорошими спеціалистами і досвідченими майстрами, які побудують Вашу оселю вчасно і в рамках бюджету. Однак може бути корисним вивчити наслідки вибору не того підрядника.

Ось кілька пасток в які Ви можете потрапити:

  • Відсутність домовленостей. Необхідно узгодити ціну, матеріали та план проекту. Виключіть можливе нерозуміння між Вами і підрядником. Якщо Ви не обумовили роботу по кожному етапу, то в разі якщо робота підрядника не відповідає домовленості або використовувалися не обумовлені матеріали, Ви не зможете стягнути плату за заподіяну шкоду.
  • Безпідставні аванси. Підрядники перед тим як приступити до роботи, беруть певну частину бюджету для закупівлі матеріалів. Однак, якщо підрядник вимагає у Вас додаткову суму не пояснюючи і не приводячи докази на що ця сума потрібна, то Вам варто насторожитися.
  • Відсутність ліцензії. Оскільки Ви найняли ліцензованого підрядника, в разі не виконання роботи якісно, Ви можете подати скаргу до державної установи, яка видала йому ліцензію, іноді проста загроза про скаргу допомагає. Однак цей метод не допоможе, якщо у Вашого підрядника немає ліцензії. Пам’ятайте, підрядники, яким є що приховувати, мають обмежену присутність в мережі або мають безліч поганих відгуків. Один незадоволений «важкий клієнт» не може означати відмову від Вашого підрядника, але достатня кількість негативних оцінок має Вас насторожити.

Кращий спосіб запобігти випадкам, які описані вище, – це працювати з кваліфікованою компанією. Так що уникайте описаних пасток. Робота з неетичним підрядником забирає багато часу і потенційно дорого обходиться.

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» має багаторічний досвід в будівництві житлових будинків і комерційних структур за індивідуальним замовленням. Ми відкриті до наших клієнтів і дбаємо про якість наших конструкцій. Зв’яжіться з нами вже зараза за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12 і отримайте консультацію.