Перш ніж приступити до найприємнішої частини і зводити будинок, необхідно все грамотно спланувати.

Оцінити умови місцевості: рельєф, якість ґрунту, наявність ґрунтових вод та інші важливі параметри.

Цей крок дозволить уникнути помилок, вмістити всі бажані об’єкти і ефективно використати територію. Щоб виглядало добре, було комфортно і побудовано з урахуванням всіх нормативів.

Ключове місце на ділянці займає, звичайно ж, житловий будинок. До вибору його розташування треба підійти відповідально і визначити тип споруди.

При будівництві каркасного будинку можна обрати фундамент, архітектуру, будівельні матеріали, спираючись на конкретну місцевість і з урахуванням побажань замовника.

Розмір ділянки буває різним – і 5 соток, і 60. Від цього залежить кількість поверхів і площа. Якщо ділянка дозволяє, будинок може бути будь-яким: одноповерховим і широким, включати в себе простору веранду і гараж поруч.

Якщо ділянка маленька, то необхідно «витягати» споруду вгору. Це можна зробити за рахунок поверхів або мансарди. При правильному проектуванні місце для інших об’єктів теж залишиться.

Часто замовники думають про будинок, але забувають про додаткові будівлі на ділянці. Залишати простір для них ми теж рекомендуємо. Через пару років зможете добудувати лазню, гараж або господарські споруди.

У будь-якому випадку, наявність ділянки дає можливість побудувати будинок за Вашим індивідуальним проектом.

Ми професійно втілюємо мрії вже 10 років і з радістю зробимо це для Вас!

Якщо хочете проконсультуватися або прорахувати вартість проекту, залишайте заявку на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами!