Просто уявіть, Ви заходите у вітальню свого будинку, піднімаєте голову вгору і бачите високу стелю. Висота стелі два поверхи … і величезна красива люстра по центру. По периметру невеликі балкончики, де можна просто стояти і милуватися краєвидом крізь скляні вітражі будинку.

Уявили?

Це і є друге світло. Якщо говорити експертною мовою, друге світло – архітектурне рішення, яке має на увазі відсутність стельового перекриття над одним або кількома поверхами.

Найчастіше його роблять в їдальні або вітальні. Для однієї зі стін використовують дворівневу або трирівневу систему скління. З’являється простір, багато повітря і світла. Вітальня стає помпезною, величною, навіть можна сказати значною.

Чи буде це коштувати дорожче? Так. Але не критично дорого, по факту Вам потрібно пожертвувати однією кімнатою, щоб отримати такий простір.

Зате у Вас буде маса можливостей для втілення ідей. Таку вітальню можна декорувати рослинами, додатковим світлом або навіть скульптурами. І звичайно ж, не варто забувати про камін, який ідеально впишеться в такий інтер’єр.

Будемо раді допомогти втілити Ваші ідеї в реальність.

Залишайте заявку для консультації на нашому сайті. Консультація безкоштовна, але вона зробить Вас на крок ближче до будинку мрії.