Яким би добре побудованим не був будинок, підвести може дах! Якщо обрати неякісне покриття, в погану погоду постраждає внутрішнє оздоблення. Адже покрівля найбільше піддається атмосферним впливам.

Покрівельні матеріали слід вибирати ретельно і враховувати різні чинники. Немає єдиного ідеального покриття, і в залежності від проекту воно буде відрізнятися.

На що варто звернути увагу:

  • Загальне навантаження на покрівлю. Вага покриття і маса опадів не повинні давати надмірне навантаження.
  • Властивості матеріалу, що використовується. Це шумоізоляція, ударостійкість, вогнестійкість та інші ключові параметри.
  • Конфігурація даху. Деякі види покриття можуть не підійти через складну структуру.
  • Ціна і естетичний вигляд.

При роботі над проектом ми підбираємо тип покрівлі, з огляду на ці нюанси. Для нашої компанії безпека та екологічність покриття стоять в пріоритеті. Не менш важливу роль відіграє довговічність: термін служби шиферу і керамічної черепиці істотно відрізняється.

Ми завжди обговорюємо із замовником можливі варіанти, говоримо про плюси і мінуси того чи іншого матеріалу. Це дозволяє обрати оптимальний варіант і прийняти зважене рішення. Щоб дах не протікав, не спричиняв дискомфорт шумом дощу, зберігав тепло і радував Вас десятиліттями.

Наші покрівельники мають великий досвід роботи з різними видами покриття – листовими, гнучкою покрівлею або штучними матеріалами. Ми відповідаємо за результат і робимо роботу на совість!

Щоб отримати консультацію – залишайте заявку на нашому сайті.

Або телефонуйте: +38 066 322 79 65 та +38 098 116 67 12.