На жаль, дах залишається найбільш вразливою частиною будинку. Найбільш руйнівний чинник – вода. Скупчення води на даху призводить до пошкодження конструкції, сприяє росту рослин і порушує її цілісність.

Є кілька альтернатив, щоб звести до мінімуму пошкодження дахів від води. Одне з них – встановлення водостічних систем.

Типи водостічних систем:

  • Жолоби. Водостічні жолоби залишаються традиційним рішенням для запобігання пошкодження дахів водою. Жолоби – дешевий вибір для відводу води з даху, які можуть забезпечити достатній захист Ваших дверей, вікон, під’їзних шляхів і фундаменту від пошкодження водою. Вам потрібне регулярне чищення, щоб позбутися від залишків, які часто забивають їх. Щоб зменшити потребу в чищенні, можна придбати крапельницю.
  • Внутрішні стоки. Працюють на плоских дахах. Вони відводять воду в нижні частини даху і з’єднуються з трубою водостічної системи. Внутрішні стоки мають захисні бар’єри або сітки, що запобігають потраплянню бруду в трубу. У них немає некрасивих стоків і ризик замерзання і засмічення труб взимку мінімальний. Обслуговування внутрішніх водостоків зазвичай включає підтримку в чистоті захисних сіток і їх заміну при необхідності.

Наша команда встановить водостічну систему на Вашу покрівлю. Для замовлення дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.