Вибір правильного типу дренажу є важливим для захисту будинку та його фундаменту. Розрізняють три основні види водостічних дренажних систем:

  • Система поверхневого дренажу
    Ця система підходить для рівних ділянок землі. Накопичення дощових опадів на рівних поверхнях може призвести до небажаних наслідків: пошкодження будинку, фундаменту, затоплення будинку. Для створення поверхневого дренажу необхідно викопати кілька канав, які є воронкою для зайвої води. Даний тип дренажної системи найчастіше використовують для доріжок на ділянці.

  • Система підземного дренажу
    Дана система заглиблена у землі. Вона призначена для відведення зайвої води, яка скупчилася у ґрунті. Отже, підземний дренаж не тільки допомагає вивести зайву воду, а й захищає рослини на дільниці від гниття. Система підземного дренажу складається з труб, що лежать глибоко під землею та дренажу. Також система може бути оснащена водовідливним насосом, щоб швидше пропустити воду по стоку.

  • Похила дренажна система
    Похила дренажна система також використовує труби, проте вони знаходяться не під землею, а встановлені на схилі ділянки. Це дозволяє відводити воду від будинку природним чином. Матеріали виготовлення труб різні, це може бути бетон, сталь або пластик.

Команда спеціалістів «АЛ-ХЕККА» допоможе у вирішенні будь-яких проблем. Для консультації або замовлення робіт за проектом звертайтесь за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.