Крім форми каркасного будинку, потрібно вибрати відповідну для проекту технологію будівництва. Про це рідко говориться, але вибір технології будівництва дуже важливий. Так, вибираючи ту чи іншу технологію будівництва можна значно прискорити будівництво або зробити будинок тепліше.

Основні види технологій будівництва каркасних будинків:

  1. Фахверкова. Дану технологію ще називають каркасно – рамковою технологією. Це особлива технологія будівництва яка передбачає видимість поперечних несучих балок на фасаді будинку.
  2. Німецька технологія. Майстри своєї справи також називають цю технологію панельною. Основна особливість цього методу будови у використанні панелей, які виготовляються на заводі з уже вирізаними отворами для вікон і дверей. Ця технологія дозволяє в найкоротші терміни звести споруду, проте доставка панелей на місце будівництва потребує чималих коштів.
  3. Канадська технологія. Найпоширеніша на території України. Цей метод будівництва передбачає зведення дерев’яного каркаса зі стійок і балок з послідуючим заповненням СІП панелями і утеплювачем.

Чому необхідно визначитися з технологією будівництва каркасного будинку?

  1. Не всі технології будівництва дозволять самостійну збірку без фахівців. Це пов’язано з необхідністю спеціальної техніки і кваліфікованого фахівця для збору каркаса.
  2. Розмір майбутньої будівлі також враховується при виборі будівельної технології. Чим більше площа будови, тим більше віддається перевага більш жорсткому каркасу.

Виникли питання або потрібна консультація? Дзвоніть на нашу гарячу лінію за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12 і отримайте відповідь фахівця вже зараз.