Які сходи підібрати для каркасного будинку? Адже важлива не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд, а також безліч інших моментів.

Сьогодні ми пройдемося по трьом видам, які використовуються найчастіше:

 1. Маршові

  Вони ж найпоширеніші. Причина проста – надійність, зручність, простота в експлуатації.

  Сходовий марш – це щаблі й балки, які представляють собою безперервний ряд. Від висоти будівлі і бажаної конструкції залежить те, скільки буде маршів і майданчиків. Тому варіанти бувають одномаршові, двохмаршові і багатомаршові.

  Нюанс в тому, що така конструкція завжди займає достатньо місця. Переважніше встановлювати її у великих приміщеннях, де немає ризику «забрати» занадто багато корисного простору.

 2. Гвинтові

  Вони хороші тим, що максимально компактні і при цьому вражаюче виглядають. Відмінно підійдуть для невеликих приміщень з низькими стелями, оскільки візуально збільшують висоту.

  Про що варто знати? Такі споруди не дуже зручні. Вони не дозволяють переносити на наступний поверх занадто великі предмети. Та й просто підніматися по ним буває складно. Можна встановити таку конструкцію як вхід в нечасто відвідувану кімнату, наприклад, спальню.

 3. Сходи на больцах (бильцях)

  Їх особливість в тому, що відсутній підтримуючий вертикальний каркас. Саме тому створюється такий ефект, ніби щаблі парять в повітрі. Цей варіант надійний, зручний і займає небагато місця. Його можна сміливо застосовувати в невеликих кімнатах.

  Больц (бильц) – це кріплення, за допомогою якого утримуються сходи. Звичайно ж, для цього буде потрібно несуча стіна або спеціальна споруда.

  Сходи на больцах складні в реалізації. Найменші відхилення можуть зробити її небезпечною і істотно зменшити термін експлуатації. Необхідний дуже точний розрахунок і грамотне виконання.

Все думаєте, що підібрати для свого каркасного будинку? Ми готові допомогти з будь-якими труднощами. Просто залиште заявку на сайті і наші фахівці зв’яжуться з Вами.