Будинок це складна багатогранна конструкція, яка має свої приховані секрети і особливості. Так фінішна обробка звисів даху це окремий важливий етап. Більшість домовласників не думають про звіси, поки не опиняться під дощем в калюжі води, відкриваючи вхідні двері.

Що ж таке звис даху? Звис – це частина даху, яка виступає за стіну, забезпечуючи покриття простору навколо фундаменту Вашого будинку. Виступи можуть мати різну ширину. Звиси також зазвичай називають карнизами або граблями, в залежності від того, де вони розташовані.

Звиси можуть бути як відкритими, так і закритими. У традиційному житловому будівництві звіси часто не закривалися. Відкриті звіси забезпечують природну вентиляцію даху і відрізняються простотою в чищенні. Однак, постійні потрапляння сміття, комах і шкідників в звис змусили інженерів підшивати звіси.

Софіти – це покрівельні елементи, якими підшивають звис.

Існує кілька видів софітів для дахів:

  1. Пластикові софіти (вініл). Пластикові софіти дуже доступні за ціною, захищають від води, гниття, розтріскування і відколів. Вони ефективні з точки зору ізоляції і обслуговування.
  2. Софіти з оцинкованого металу. Софіти з фарбованої оцинкованої сталі найпоширеніший матеріал серед домовласників. Мають хороший термін служби, міцні і стійкі до погодних умов.
  3. Алюмінієві софіти. Їх легко чистити, так як на них не збирається бруд. Цей матеріал водостійкий, стійкий до корозії, розтріскування, відколів, простий в установці. Матеріал не схильний до дії сильного полум’я і диму.

Хоча на перший погляд обшивка звисів може здатися дрібницею, не пропустіть цю функцію. Звиси даху повинні бути доглянуті, щоб працювати справно. Це забезпечить не тільки захист від дощу при вході і виході з будинку, але і життєво важливий захист вікон, дверей і фундаменту будинку, допомагаючи продовжити термін служби всієї конструкції.

Для зв’язку і замовлень дзвоніть нам за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.