Підлога, це основа Вашого спокійного і тихого життя в будинку. Сьогоднішні власники каркасних будинків можуть вибрати підходящу і привабливу підлогу з безлічі стильних варіантів:

  • Дерев’яний настил. Довговічний і створює відчуття затишку. Він досить доступний для домовласників за ціною і якістю. Сучасна дерев’яна підлога попередньо пофарбована захисним покриттям, що виключає тривале очищення і нанесення воску. Також Ви можете вибрати породу деревини для підлоги (дуб, клен, сосна, гікорі, вишня, хвойні та інші).
  • Кам’яна підлога. Прослужить стільки ж, скільки і весь будинок, якщо не довше. Поточна тенденція – мармур і граніт. Варто пам’ятати, що відшліфований камінь слизький. З метою безпеки рекомендується грубіша обробка, що досягається хонінгуванням або галтуванням. Камінь довговічний, але недешевий.
  • Плиткова підлога. Плитка краще цілого ряду матеріалів для підлоги. Найвідоміший різновид – керамічна плитка, здавна улюблена домовласниками за її довговічність. Керамічна плитка буває різних стилів, деякі навіть імітують камінь. Рекомендується використовувати плитку з матовою або текстурованою обробкою, яка підвищить опір ковзанню, як і неглазурована плитка.
  • Вінілова підлога. Це підлогове покриття на основі ПВХ (полівінілхлориду). Даний матеріал може імітувати різні породи дерева або інших матеріалів, також доступний широкий асортимент кольорів. Якісні вінілові підлоги безпечні, складаються з сировини, що переробляється, не містять і не виділяють шкідливих сполук.
  • Килимове покриття. Зручний, м’який і звукопоглинаючий варіант. Синтетичні волокна, такі як акрил, поліестер і нейлон, мають відмінну стійкість до плям. Натуральні ж волокна, такі як вовна, бавовна і навіть шовк, м’якші синтетичних, однак пориста природа цих волокон робить їх уразливими для плям. Цей недолік можна подолати, застосувавши плямовідштовхуючий засіб при укладанні покриття.

Якими б не були Ваші переваги знайдеться підлоговий матеріал, що відповідає Вашим потребам. Залишайте заявку на сайті і фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» допоможуть вибрати з безлічі доступних варіантів.