«У продажу є тільки два види будинків: ті, які нам не підходять, і ті, які нам не по кишені» — прочитали ми якось в інтернеті.

Але якщо «житла мрії» немає на ринку нерухомості, його можна побудувати. Так, дійсно, можна створити відповідний Вам по всім параметрам будинок.

Кращий варіант – каркасний:

1. Такі будинки відмінно підходять для мінливого клімату

Нові будівельні матеріали володіють високими теплоізоляційними властивостями.

Завдяки цьому, каркасні будівлі вимагають в 3 рази менше енергії для опалення, взимку там тепло, а влітку – прохолодно за рахунок природних властивостей дерева і утеплювачів.

2. Швидке і економне будівництво

Дім із дерев’яною структурою можна звести і обробити менше, ніж за півроку. Вони дуже економічні: для будівлі не потрібно закладати потужний фундамент, а лагодження та оновлення деталей – простий і з незначними витратами процес.

Також будинок не вимагає часу на усадку і сезонні обмеження для будівництва практично відсутні.

3. Можна створити будинок з цікавим дизайном

За рахунок особливостей конструкції оформити каркасний будинок можна як завгодно. Для облицювання фасадів теж багато матеріалів на вибір: цегла, дерево і все, що Ви побажаєте.

4. Легкість і зручність при розміщенні комунікацій і виконанні оздоблення

Стіни в каркасних будинках – ідеально рівні, а значить Вам не потрібно заздалегідь вирівнювати їх під фарбування або шпалери. Всі комунікації ховають всередині стін, так що зовнішній вигляд інтер’єру не псується трубами і батареями.

Сподіваюся, ми прояснили всі плюси каркасного будинку. Така конструкція точно підійде, якщо Ви хочете стильний зовнішній каркас і естетичну внутрішню обробку без великих витрат.

Тож, якщо у Вас вже є ідея для проекту, залишайте заявку на сайті, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.