З усієї енергії, що витрачається в Вашому будинку і навколо нього, на систему центрального опалення доводиться більше однієї третини. Це означає, що Ви будете витрачати багато часу і грошей на обігрів свого будинку.

Існує декілька поширених способів обігріву будинку:

1. Котел, буває кількох видів: газовий, електричний, твердопаливний. Котел, в залежності від виду обігріває Ваш будинок, використовуючи газ, електрику, вугілля або дерево для вироблення тепла, яке потім циркулює по всьому будинку через ряд каналів і вентиляційних отворів.

Переваги котла:

  • Надзвичайно довговічний у всіх типах клімату, середній термін служби 20 років;
  • Компактність;
  • Простий в експлуатації.

2. Тепловий насос, також має кілька різновидів: повітряний (повітря-повітря), водний (повітря-вода), грунтовий (повітря-земля). Принцип опалення тепловим насосом полягає в тому, що, на відміну від газових, дров’яних або електричних котлів, він не виробляє тепла. Тепловий насос передає тепло з повітря, води або ґрунту в будинок.

Переваги теплового насоса:

  • Ефективніше використовує енергію для опалення на відміну від котла;
  • Екологічно чистий;
  • Тривалий термін служби.

Яка ж система опалення підходить для Вашого будинку?

Хоча обидві системи опалення добре використовуються, тим, хто живе / працює в більш холодному кліматі знадобиться геотермальний тепловий насос, особливо рекомендується в умовах суворого холоду. Однак в звичайних будинках, згідно зі статистикою реалізованих проектів, водний тепловий насос (повітря-вода) використовується частіше. Це пов’язано з тим, що вони доступніше за ціною, максимально функціональні і оптимально споживають енергію. Головне вибрати відповідну модель, враховуючи особливості будівлі та функціональне навантаження.

За більш детальною інформацією звертайтесь в нашу компанію за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.