Каркасні будинки зараз дуже популярні, вони відмінно підходять для будь-якого клімату і температури, швидко збираються, економічні і мають велику кількість архітектурних варіацій.

Виділяють три технології збирання:

1. Панельно – каркасна

Схема збирання за такою технологією досить проста і починається з архітектурного проекту, який створюється в спеціальній програмі. У відповідності з ним в цехах виготовляють каркаси та стінові панелі.

Потім, зводиться фундамент і можна приступати до монтажу: будинок швидко збирають за кресленням, з готових елементів.

2. Каркасно – щитова

Дуже схожа на панельну технологію, але головна відмінність в матеріалах, з яких створюють зовнішні стіни. Такі будинки будують на основі щита, який створюється з використанням каркаса і будь-якого виду жорсткого диска.

За рахунок особливостей технології такі будинки підходять для зведення в будь-яких регіонах, їх будівництво займає дуже мало часу, а невелика вага каркаса зводить до мінімуму витрати на техніку для спорудження фундаменту.

3. Каркасна

Основними елементами каркаса служать деревина і спеціальні плити, якими обшиваються стіни.

Головна відмінність від технологій в тому, що такий будинок збирається прямо на ділянці, але не з готових деталей, а з брусків і сировини.

Основна перевага цього методу – економія коштів. При використанні каркасного способу Ви не залежите від роботи заводу, не переплачуєте за виготовлення і транспортування деталей, а за рахунок цього зберігаєте грошові ресурси.

Всі будинки гарні по-своєму, і кожна технологія вирішує конкретні завдання, тому обирайте варіант, який підійде саме Вам.

Вже є проект для будівництва? Залишайте заявку на сайті, і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами, обговоримо всі деталі і проведемо консультацію.