Багато людей вибирають формулу «під ключ», коли починають будівництво.

Що ж це таке?

Будівництво «під ключ» означає, що одна компанія бере на себе всю підготовку, планування, координацію та реалізацію Вашого проекту. Отже, якщо хочете, щоб будинок був адаптований до Ваших потреб, але не хочете клопоту, які пов’язані із запуском власного будівельного проекту, тоді рішення «під ключ» підійде для Вас.

Основні переваги:

  1. Індивідуальний підхід. Компанія максимально використовує те, що може запропонувати Ваша ділянка, при цьому враховуючи Ваші побажання.
  2. Виготовлення всіх необхідних технічних креслень. Наявність креслень означає, що всі точно знають, чого від них чекають, і що можна вказати точні витрати, перш ніж почнеться будівництво.
  3. Швидке виконання і прозоре виставлення рахунків. Всі витрати фіксовані і сплановані заздалегідь. Тому Ви отримуєте вигідну підсумкову вартість будівництва.
  4. Відсутність необхідності безперервної участі замовника в процесах будівництва. У кожного проекту свої потреби і список професіоналів, які можуть знадобитися. Наприклад, архітектор, інженер-конструктор, консультант по електриці, еколог, ландшафтний архітектор. Будівельна компанія домовиться з кожним, знімаючи з Вас турботи про це.
  5. Зведення до мінімуму витрат на непередбачені ситуації. Ніхто не застрахований від можливих труднощів в процесі будівництва, але коли всім займається одна компанія, це дозволяє спланувати бюджет кожного етапу до дрібниць.
  6. Більш якісне будівництво, за рахунок кваліфікованої роботи фахівців компанії «АЛ-ХЕККА» на кожному етапі реалізації проекту.

Вибір компанії для роботи «під ключ», яка буде з Вами на кожному етапі шляху, означає, що це повинна бути компанія з високим рівнем довіри.

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» пропонує унікальний підхід «під ключ», щоб допомогти клієнтам побудувати будинки своєї мрії на замовлення без клопоту і стресу, які пов’язані з управлінням і плануванням.

Хочете обговорити проект? Дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.