Заміна покрівлі – велика і дорога робота, тому краще звернутися до фахівців, щоб отримати максимальну віддачу від вкладених коштів. Розуміння процесу і типів доступних покрівельних матеріалів необхідне для прийняття правильних рішень для Вашого будинку.

Вибір найкращого покрівельного матеріалу для Вашого даху може залежати від трьох пунктів:

  • Підібрати стиль даху відповідно до фасаду;
  • Підібрати оптимальну вартість;
  • Кліматична зона.

Ми підготували для Вас можливі варіанти покрівлі::

  1. Шифер, раніше широко популярний матеріал. Однак сьогодні шифер практично не використовується, тому що він дуже важкий. Також в разі виникнення пожежі даний матеріал починає стріляти і нести надзвичайну небезпеку для всіх оточуючих.
  2. Бітумна черепиця відноситься до класу матеріалів – «м’яка покрівля». Верхнє покриття в залежності від виду матеріалу допомагає захистити черепицю від води, пошкоджень, а також запобігти зростанню водоростей і моху.
  3. Фальцева черепиця. Покрівельне покриття з металевих листів (мідь, алюміній, титан-цинк, сталь з цинком і полімерне покриття). Черепиця з’єднується по краях «стоячими швами», які запобігають проникненню води.
  4. Композитна покрівля. Композитна плитка стійка до зовнішніх впливів навколишнього середовища. Володіє відмінними протипожежними властивостями, довговічна, відносно недорога і надає готовому даху текстурований вигляд.
  5. Керамічна черепиця. Мабуть, найдорожчий вид покрівлі. Покрівля з керамічної черепиці надзвичайно довговічна, може прослужити 75 років і більше. Даний матеріал енергоефективен, екологічний і пожежобезпечний. Однак керамічна черепиця важка і може вимагати додаткового посилення конструкції даху.

Виникли питання? Звертайтеся за консультацією в нашу компанію. Залишайте заявку на сайті, і ми з Вами зв’яжемося!