Кожному з нас хочеться створити будинок мрії: найчастіше він практичний, зручний і найголовніше – приємний для ока. Сьогодні поговоримо про способи зовнішньої обробки і розглянемо варіанти матеріалів для створення естетичного фасаду.

Продумати облицювання зовні дуже важливо, адже мова йде не тільки про красу, а й про збільшення теплоізоляційних якостей, терміну експлуатації, захисту від снігу, вітру, дощу і перепадів температури.

Для обробки каркасного будинку пропонують безліч матеріалів:

1. Фарбована фасадна дошка

Дуже популярна в Скандинавії, в основному, за рахунок своєї екологічності і безпеки. Тут дуже важливо провести правильний монтаж: між кожним елементом повинен бути проміжок, інакше є загроза гниття.

2. Вініловий сайдинг

Ви, напевно, не раз зустрічали таку обробку на вулицях міста. Це найекономічніший і легкий в монтажі матеріал, однак він має низьку міцність і теплоізоляцію, дуже горючий і легко деформується.

3. Фіброцементний сайдинг

Зносостійкий і міцний варіант обробки, на дотик нагадує кераміку і виглядає дуже привабливо. Він має високу тепло- і шумоізоляцію і стійкий до впливу вологи, проте серед мінусів можна виділити не найнижчу ціну і складний монтаж.

4. Мінеральна або акрилова штукатурка

Відмінний варіант для любителів мінімалізму, виглядає естетично і благородно, але вимагає установки додаткового шару з пінопласту або схожого матеріалу. Серед достоїнств – підвищена теплоізоляція, проте є ризики появи тріщин, спучування і відшарування фарби.

5. Навісна фасадна цегла

Найкрасивіший матеріал для зовнішньої обробки: виглядає стильно і дорого, забезпечує хороший захист і має високу міцність.

Варіантів дизайну фасаду – безліч, все залежить від Ваших переваг і можливостей, а ми виконаємо будь-яке побажання.

Так що залишайте заявку на сайті, якщо у Вас вже є ідея для проекту. Співробітники компанії оперативно дадуть відповідь і можна буде приступити до обговорення деталей.