Часто зустрічається ситуація непорозуміння між забудовником (замовником) і будівельним підрядником, тому ми розробили рекомендації як цього уникнути.

Ось кілька порад по роботі з будівельним підрядником:

 • Розробіть план комунікації

  Ви та людина, якій потрібні щоденні зведення, або Ви хочете знати тільки про досягнення певного рубежу? Підрядники часто зайняті на будмайданчиках весь день, тому повідомте своєму підряднику, які звіти Ви хотіли б отримувати. Можна дізнатися звіт про виконану роботу або дізнатися, які роботи заплановані на найближчі дні, а також задати свої питання та висловити будь-які побоювання.

 • Отримайте все в письмовій формі

  Наявність завірених документів дуже важливе, оскільки це захищає Вас і Вашого підрядника. Помістіть всі деталі про проект – включаючи дату початку і дату закінчення – в контракт і попросіть юриста розглянути його, перш ніж Ви і Ваш підрядник підпишете його. У міру реалізації проекту вносіть будь-які зміни, які з’являться, в письмовій формі.

 • Будьте досить чіткі в тому, чого Ви хочете

  Підрядники люблять працювати із забудовниками, у яких є реалістичні і чітко визначені цілі. Детально викладіть свої очікування на етапі обговорення, а потім, коли контракт буде написаний, знайдіть час, щоб прочитати його і знову обговорити деталі. Якщо у Вас є питання або Ви незадоволені будь-яким аспектом проекту, якомога швидше повідомте про це підряднику. Це Ваш будинок, Ваш проект і Ваші гроші.

 • Будьте гнучким

  У проекті житлового будинку дуже багато рухомих частин (буквально). Навіть найкращі будівельники і краще планування не допоможуть запобігти випадкових помилок. Чим більше Ви до цього готові, як з точки зору способу життя, так і з точки зору бюджету, тим більше гладко все піде. Знання процесу будівництва оселі допоможе більш впевнено приймати рішення і зменшити розчарування, коли плани збиваються.

Готові реалізувати свій проект? Звертайтеся до нашої команди спеціалістів. Ми допоможемо скласти проект будинку, дамо поради по дизайну і будемо тримати зв’язок на кожному етапі будівництва. Залишайте свою заявку на нашому сайті і ми Вам зателефонуємо.