Догляд за каркасним будинком дуже важливий, від цього залежить термін його служби. Ми розповімо про потреби каркасних будинків та запропонуємо п’ять найкращих порад щодо правильного догляду за дерев’яними елементами екстер’єру Вашої оселі:

 • Дизайн для довговічності
  Одна з найважливіших речей, яку Ви можете зробити, – це спроектувати великі звиси та під’їзди, щоб захистити деревину від дощу та снігу, а також затіняти їх від шкідливих ультрафіолетових променів.

 • Захист від шкідників
  Для захисту від комах обробіть деревину боратним розчином. Це потрібно зробити до того, як Ви нанесете олію або пофарбуєте дерево.

 • Огляд будинку щовесни або осені
  Регулярні перевірки конструкції повинні бути частиною Вашого розпорядку технічного обслуговування. Для зовнішньої дерев’яної каркасної конструкції потрібне нове фарбування кожні шість років, в залежності від кількості ультрафіолетового випромінювання, яке вона отримує.

 • Вибирайте правильні продукти
  Для зовнішнього дерев’яного каркасу Вам потрібен продукт, який агресивно відштовхує воду, але при цьому дозволяє дереву дихати. Сьогодні на ринку представлено низку відповідних барвників для зовнішніх робіт, від природних напівпрозорих до наднасичених.

 • Регулюйте вологість
  Незважаючи на те, що Ви хочете, щоб зовнішня деревина була якомога сухішою, всередині Вашої оселі низька вологість — один з головних ворогів дерев’яного каркасу. Деревина, по суті, діє як живе дерево, що дихає, особливо в перші кілька років, і, поки Ваша деревина пристосовується до нового середовища, вона розширюється і стискається.

Компанія «АЛ-ХЕККА» допоможе збудувати оселю Вашої мрії. Для консультації звертайтесь за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.