Уявлення про ідеальне житло у всіх різне! Ми будували каркасні будинки від 35 м² до 920 м². Кожен з них люблячий замовником і проектувався виходячи з поставлених завдань.

Але якщо дивитися на ситуацію в цілому – чи є якісь нормативи? Правила чи чарівна формула? Адже, коли Ви приймаєте рішення зводити будинок, питання про кількість квадратних метрів виникає першим.

Почнемо з того, що будівництво сьогодні і 30 років тому – абсолютно різні речі. Дизайн і будівельна індустрія сильно змінилися з тих часів. З’явилися нові технології, матеріали і можливості значно збільшилися.

Тому маленький будинок зовсім не означає відсутність комфорту. Простір можна задіяти ергономічно: грамотно зонувати приміщення, використовувати кожен метр і оптимізувати предмети інтер’єру.

Наприклад, поставити двоярусне ліжко для дітей або зробити полиці вбудованими в сходи. Меблеві фірми і дизайнери пропонують доступні і цікаві варіанти.

Якщо дивитися на перспективу і планувати «з розмахом», то варто враховувати кількість членів сім’ї і їх потреби.

Тут працює приблизна формула: 1 кімната на людину, кімната для гостей, ванна на кожному поверсі і вільне приміщення. Останнє може призначатися для кабінету, спортивного залу або бібліотеки.

Давайте узагальнимо наші прості, але важливі рекомендації:

  • Слід об’єктивно зрозуміти свої фінансові можливості, але будувати краще з доступного;
  • Ретельно продумати дизайн-проект, щоб вмістити все необхідне (з цим питанням ми з радістю допоможемо);
  • Оцінити свої сили на утримання і прибирання простору.

У будь-якому випадку, якщо бажання побудувати будинок є – звертайтеся! Разом реалізуємо проект і створимо «той самий будинок».