У каркасному будівництві дерев’яних будинків існує безліч технологій зведення каркасних будинків з використанням різних матеріалів. СІП панелі займають особливе місце серед будівельних матеріалів.

Що таке СІП панелі?

СІП виготовляються шляхом ламінування двох частин OSB2 з високими експлуатаційними характеристиками. Панелі використовують для обрамлення дерев’яно-каркасної конструкції (стін і даху).

Переваги СІП панелі:

  • Швидкість будівництва + менше відходів + менші трудовитрати. Часто в панелях є попередньо вирізані отвори, що прискорює процес будівництва і знижує кількість відходів на будмайданчику.
  • Енергоефективність. Вражаючі R-значення панелей в поєднанні з методом монтажу створюють герметичну оболонку будівлі. Через великі розміри панелей потрібно менше шпильок, що знижує втрату тепла і витік повітря. Потім кожен стик герметизується, що зменшує потік повітря через цей стик. Додаткова перевага: герметичність теплової оболонки означає, що для забезпечення комфорту в приміщенні потрібна менша система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Це означає економію коштів протягом усього терміну служби будинку.
  • Довговічність. Будинки з СІП панелей мають довгий термін служби, приблизно 70 років.

У нашій компанії є своя думка щодо використання СІП панелей в каркасному будівництві. Ми працюємо за індивідуально розробленою технологією будівництва, яка перевірена часом і відрізняється якістю.

Якщо Ви хочете обговорити проект свого будинку дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.