Оздоблення вередині потрібне не тільки для краси, воно також захищає стіни від пошкоджень, тому варто підійти до цього питання з розумом і підібрати якісні деталі.

Роботи в приміщенні поділяють на два етапи: чорновий і чистовий. Під час першого йде зміцнення стін, а вже потім їх оздоблення.

Спочатку поверхні захищають від негативних впливів, надають їм потрібну гладкість і зчеплення. Найчастіше для цього використовують гіпсокартон або орієнтовано – стружкові плити, оскільки у них багато переваг:

  • Ідеально гладка поверхня;
  • Легка обробка;
  • Економічність і простота монтажу.

Після завершення обшивки починається найцікавіше – чистове оздоблення. Тут можна втілити найрізноманітніші варіанти, оскільки обмежень практично немає.

Для внутрішнього оздоблення в основному використовують:

Декоративну штукатурку

Використовують досить часто, оскільки можна легко створити імітацію каменю, дерева та інших поверхонь.

Шпалери
Найпопулярніший варіант через економічність і доступність матеріалу.

Плитку

Зазвичай нею оздоблюють приміщення з високою вологістю, але цей елемент може стати відмінним варіантом декору кухні або передпокою.

Гнучкий камінь

Ще не встиг стати поширеним матеріалом, хоча він досить практичний і зручний в застосуванні, а також може послугувати акцентним елементом у Вашому інтер’єрі.

Рідкі шпалери

Також тільки набирають популярність, їх основні переваги в швидкому нанесенні і незвичайній текстурі. Матеріал досить не економічний, але практичний і ефектно виглядає на стінах.

Існують також панелі «два в одному», які об’єднують чорнову і чистову обробку в єдиний етап. Вони економлять час, але не підійдуть для маленьких просторів.

Наша компанія не тільки будує будинки, а й виконує якісні оздоблювальні роботи за доступною ціною. Ми обговорюємо всі побажання клієнта і беремося навіть за складні завдання, а роботу завжди виконуємо в строк.

Якщо хочете обговорити проект каркасного будинку або внутрішньої обробки, залишайте заявку на сайті, і ми скоро зв’яжемося з Вами.