Про дерев’яні каркасні будинки існує кілька міфів, які зазвичай є помилками. Сьогодні ми постараємося розкрити найпоширеніші легенди про дерев’яні каркасні будинки:

Міф 1: Каркасні будинки холодні

Найпоширеніша помилка, це те що дерев’яний будинок це невеличкий літній будиночок, де можна жити взимку.

Однак дерев’яний будинок – це повноцінний будинок, як кам’яний будинок або звичайна квартира.

Сучасний дерев’яний будинок включає в себе всі блага цивілізації. Тут встановлені якісні вікна та двері, підлога застелена сучасними матеріалами, сам будинок комфортний і безпечний.

Міф 2: Пожежна небезпека

Аргументом, що заважає зведенню дерев’яних будинків, зазвичай є низька пожежна безпека. Люди також стурбовані вибором кольору для оселі та небезпекою появи комах. Всі ці проблеми можна розв’язати, але найважливішою з них залишається пожежна небезпека.

В теперішній час деревину можна обробляти деякими антипіренами, щоб уникнути можливих ризиків. Якщо подивитися на цю проблему з іншого боку: пожежа може бути в будь-якому будинку. Палити в ліжку всюди заборонено, це основне правило культури і безпеки.

Міф 3: Крихкість каркасних будинків

Часте питання: наскільки міцна дерев’яна конструкція? Можливо, був час, коли каркасні будинки служили недовго. Але сучасні технології дозволяють будувати дерев’яні будинки, які прослужать довго. Вам просто потрібно знати, що будинок теж потребує обслуговування, як і будь-яка інша конструкція.

Міф 4: Тривалий час будівництва

Приступаючи до будівництва дерев’яного будинку, Ви можете зіткнутися з проблемою затримок, неправдивою інформацією про робочий процес. В цілому, це не міф. Вирішивши побудувати каркасний будинок, потрібно розуміти, що будівництво неможливо завершити за місяць. Вам варто звернутися до кваліфікованої будівельної компанії, яка прорахує терміни, бюджет будівництва та якісно виконає проект.

Не вірте усім пустим розмовам про якість дерев’яних будинків. Якщо хочете побудувати хороший каркасний будинок для своєї родини, Вам слід вибрати компанію, якій можна довіряти. Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА», те що Вам потрібно.