Сантехнічні роботи трудомісткий процес. Необхідно врахувати ряд важливих факторів при роботі і знати загальні принципи водопостачання.

Незалежно від того з якого матеріалу зроблена оселя, дуже важливо до початку будівництва визначитися який тип водопостачання буде використаний.

Існує два типи водопостачання:

  • Централізоване водопостачання;
  • Автономне водопостачання.

Якщо централізованого водопостачання немає, потрібно продумати автономний варіант. У кожного виду водопостачання є свої плюси і мінуси.

Далі, при прокладці труб важливо не пошкодити цілісність утеплювача. Щоб цього не сталося, труби додатково утеплюються, що нейтралізує вплив низьких температур.

Найчастіше використовують пластикові труби в якості основного матеріалу для водопостачання і каналізації. Вони економічні і прості в установці, а також легкі, що дозволяє набагато швидше і якісніше провести внутрішню розводку.

Далі необхідно обладнати каналізаційну систему для відводу стічних вод.

Зробити це можна трьома способами:

  1. Підключення до централізованої каналізації;
  2. Установка автономного септика;
  3. Установка очисних споруд.

Вибір того чи іншого варіанту залежить від Вашого бюджету і віддаленості ділянки від центральної каналізаційної системи.

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» впорається з будь-яким реальним будівельним завданням, залишайте свої заявки за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.