АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПроектиКаркасний двоповерховий будинок

Каркасний двоповерховий будинок

Цікавих факт - на етапі зведення другого поверху, клієнти попросили також зробити ремонт першого. Тому в підсумку отримали єдиний стиль не тільки в зовнішній обробці, але і у внутрішній. Ми завжди раді втілити ваші ідеї в життя (навіть якщо вони виникають по ходу роботи)!

На поверсі було облаштовано 2 дитячі кімнати (по 18 кв.м), спальня (27 кв.м), гардеробна, душ із санвузлом.

Трохи технічних характеристик: загальна висота надбудови 2,7 метрів, покрівля виконана з композитної черепиці. Таке покриття не нагрівається, не проводить електрику і забезпечує якісну шумоізоляцію будинку. Навіть в негоду, шум дощу не завадить затишному вечору.

Центр покрівлі трохи зміщений вправо, щоб взимку сніг не падав на сусідню ділянку. Ми з упевненістю можемо сказати, що при розробці проекту врахуємо навіть такі нюанси і вирішимо поставлені завдання найкращим чином.

На кадрах з дрона можна докладніше розглянути деталі і помилуватися готовим результатом. Саме каркасна технологія дає можливість так органічно і якісно розширити житловий простір.

Якщо ви давно мрієте про ремонт, вже знаєте яким буде підсумковий проект будинку або тільки задумалися про розширення - залишайте заявку. У найкоротші терміни з вами зв'яжеться наш менеджер, задасть всі уточнюючі питання і надасть професійну консультацію.

Про проект

Анна Состина

21 April 2020

Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства.
Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества
В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой!
Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество»
Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!