АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПроектиПроект “Храм за один день”

Проект “Храм за один день”

На нас лежала розробка проекту, всі будівельні питання і оптимізація дій. Співпрацювали з заводом дерев'яних конструкцій в Дніпрі «Золотий ключ», адаптували все для швидкості і зручності установки. Наприклад, фундаментну систему вирішили робити пальову. На заливку і «відстоювання» не було часу. І таких нюансів, які потрібно було врахувати і якісно втілити в життя було багато.

Спочатку планувалося звести храм в історичній частині міста (на площі Руднєва). У підсумку місце виділили на території Харківського аграрного університету ім. Докучаєва. Підготовка зайняла один місяць.

Будівництво поділили на 5 основних зон - фундамент, внутрішня і зовнішня обробка, саме будівництво і побутове забезпечення. Керівник компанії «АЛ-ХЕККА» Дмитро координував весь процес і по кожному напрямку призначили відповідальних.

Волонтерів знайшли завдяки оголошенням, серед них були і чоловіки, і жінки. Перші безпосередньо зводили споруду, а другі відповідали за воду, їжу і не складну допомогу. У моменти, коли далася взнаки втома від безперервної роботи і падав «бойовий» дух дівчата співали і навіть танцювали.

В результаті вдалося перевиконати план в рази. Спочатку стояло завдання - поставити остов без обробки, підготувати фундамент, звести конструкцію і встановити купол. Але ми встигли зробити і внутрішню обробку. Точно в термін митрополит Онуфрій приїхав і освятив новий храм.

Площа споруди 48 кв.м, висота з куполом 6,5 метрів. У храмі передбачена вівтарна зона і місце для 50 прихожан. При належному догляді простоїть не менше 100 років.

Посилання на ЗМІ: www.sq.com.ua/rus/news/obschestvo/20.07.2014/hram_za_odin_den_postroili_v_harkovskoj_oblasti/

Про проект

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!