Затишний дерев’яний будинок це мрія багатьох домовласників. Однак через ціни на матеріали багато хто боїться починати будівництво. Але маленький каркасний будинок не означає, що потрібно жертвувати затишком. Пропонуємо Вам декілька аргументів на користь будівництва каркасного дерев’яного будинку невеликих розмірів:

  • Економія. Грамотно продумавши план будинку, можна вкластися в порівняно невеликий метраж. Будинок меншого розміру з часом заощадить Вам гроші на технічне обслуговування і комунальні послуги, а також надасть можливість витратити гроші в інших місцях. Так решту коштів можна витратити на дизайн інтер’єру та меблі.
  • Гнучкі простори. При будівництві маленького будинку головне продумати кожну дрібницю. Ви можете розташувати відсутні, але необхідні кімнати на горищі. Так горище може перетворитися в дитячу, кабінет або гостьову кімнату.
  • Можливість розширення. Побудувавши свій маленький затишний будинок, Ви маєте не тільки твердий грунт у вигляді вже реалізованого проекту власного будинку, але і не пов’язані боргами по іпотеці і кредитах. До того ж маленький каркасний будинок завжди можна розширити в будь-який момент.
  • Турбота про екологію. Використовуючи меншу кількість будівельного матеріалу, Ви дбаєте про екологію і ресурси землі.

Наша порада як фахівців: ніколи не шкодуйте коштів на якісні вікна та освітлення. Світло кожен куточок Вашого маленького будинку зробить просторим і, що важливо, теплим.

Вибираючи будинок своєї мрії важливо врахувати всі свої побажання і бюджет, наші фахівці знають, як створювати надійні каркасні будинки будь-якого метражу. Компанія «АЛ-ХЕККА» займається будівництвом каркасних будинків в Україні вже довгий час і нам є, що Вам запропонувати! Обговоріть проект Вашого будинку вже сьогодні, для консультації дзвоніть: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.