Модульна повстяна стеля – це лінійна стельова підвісна система з відкритими стиками, виготовляється з нетканого термоформового поліестеру. Також може бути застосована на стінах. Система відзначена багатьма нагородами за універсальні якості.

Повстяні панелі легко кріпляться до алюмінієвої підвісної сітки на стелі в будь-якому порядку. Можна створити різний рельєфний візерунок, надаючи дизайну інтер’єру неповторність та унікальність.

Основні переваги модульної повстяної системи:

  1. Функціональна. Повстяна система дозволяє поліпшити енергоефективність будівлі і одночасно задовольнити допитливий погляд поціновувачів красивого дизайну в приміщенні.
  2. Шумопоглинання. Повстяні панелі відмінно поглинають звуки різного характеру, саме тому заслужили любов офісних працівників, які цінують тишу.
  3. Екологічно чиста. Повстяні панелі створюються з екологічно чистих матеріалів, також вони схильні до вторинної переробки.
  4. Не вибаглива в догляді .
  5. Проста і швидка установка.

Дана система широко відома в Європі. Ми тільки починаємо знайомитися з нею і вирішили поділитися деякими загальними відомостями про даний варіант підвісної стелі. Слідкуйте за нашими новинами.