Індивідуальний проект будинку часто починається з вже існуючого плану будинку, а потім вносяться зміни, які створюють будинок мрії.

Переваги індивідуального проектування:

  1. Допоможе врахувати індивідуальні особливості сім’ї. Проектуючи свій будинок самостійно можна продумати кількість дитячих, їх розташування. Також можливо в будинку будуть літні люди і для них потрібні спальні на першому поверсі (якщо 2х поверховий будинок). Всі ці важливі моменти Ви зможете заздалегідь обговорити і внести в проект.
  2. Дозволить максимально раціонально розташувати кімнати для зберігання (підвал, горище, пральня, гардеробна). Типовий план будинку як правило не враховує ці аспекти.
  3. Затишок і ексклюзивність. Індивідуальне проектування на 100% враховує всі побажання замовника. Такі будинки мають незвичайний шарм, що цінується багатьма домовласниками.

Порада: від базового плану до індивідуального будинку.

  1. Розгляньте паперовий типовий план будинку і «вертикальні» види всіх чотирьох сторін будинку зовні і позначте все що хотіли б прибрати або додати.
  2. Набагато легше скласти план більшого розміру, ніж меншого. Такі приміщення, як ванні кімнати, кухні і сходи, мають мінімально необхідні розміри, щоб відповідати нормам безпеки або просто нормально функціонувати.
  3. Якщо Ви хочете змінити лінії даху, зменшити будинок або перемістити цілі кімнати за стандартним планом, вибір іншого плану для перегляду або повністю індивідуальний дизайн може бути більш практичним і менш дорогим варіантом, ніж кардинальна зміна типового плану.

Безумовно, індивідуальне проектування це дуже практично, але так само не варто відкидати типові плани будинків, серед них може знайтися те що Вам підходить.

Вам потрібна консультація? На нашому сайті є відповіді на всі питання, також наші менеджери завжди на зв’язку: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.