Від будівництва каркасного будинку багатьох зупиняють чутки про їх високу пожежну небезпеку. Сьогодні розберемося, чи правдиві ці переконання і розкладемо по поличках всі способи збільшення вогнестійкості.

Помилкові думки про легку займистість каркасних будинків пішли через народну безграмотність: спочатку їх зараховували до дерев’яних і наділяли властивостями деревини.

Однак будівлі, побудовані за такою технологією, не мають майже нічого спільного зі звичайними хатами з колод, так що порівняння недоречне.

На підставі багатьох досліджень визначено, що несучі конструкції вигорають за 45 хвилин, тут варто зауважити, що несучі характеристики металевих балок в 2 рази нижче! Тобто дерев’яний будинок під час пожежі вистоїть довше.

За рахунок чого забезпечується захист від вогню?
Важливий фактор, який забезпечує вогнетривкість – використання хорошого утеплювача. Наприклад, ми завжди рекомендуємо мінеральну базальтову вату, вона дуже стійка до високих температур і не оплавляється при впливі до 1000 градусів.

Велику роль в захисті від вогню грає і внутрішнє оздоблення, тому обшивка повинна бути виконана з матеріалів, які добре протистоять загорянню. Для таких цілей відмінно підходять гіпсокартонні листи: вони не токсичні, екологічні, безпечні і майже не утворюють дим при контакті з полум’ям.

Пам’ятайте, що для того щоб убезпечити будинок потрібно не тільки використовувати матеріали з низькою горючістю, а й дотримуватися правил безпеки, обережно поводитися з вогнем, і тоді все точно буде добре.

Якщо у Вас вже є ідея для каркасної споруди, залишайте заявку на сайті. Наша компанія виконає всі роботи якісно, в строк і, звичайно, не забуде про захист від полум’я.