У дизайні дерев’яних каркасних будинків домовласники часто хочуть бачити високі стелі, багато скла і відкриті простори. Всі ці особливості, спостерігаються в більшості дерев’яних конструкцій, і, наскільки би вражаючими вони не були, вони можуть створювати деякі проблеми. Ці практичні поради допоможуть Вам уникнути потенційних помилок:

  • Панорамні вікна. Хоча ця вражаюча особливість дозволяє Вам відкрити свій будинок і милуватися чудовим видом вдень і вночі, але з включеним світлом всередині, це може стати величезним темним дзеркалом. Для того щоб зробити таку кімнату затишніше – продумайте дизайн штор. Також включіть освітлення в свій ландшафт. Добре освітлена доріжка, і архітектурні об’єкти, стануть видимим центром уваги в нічний час.
  • Склепінчасті стелі. Заманливо створити вражаючі високі простори в каркасному дерев’яному будинку, але двоповерхові стіни можуть викликати дискомфорт, якщо площа підлоги в кімнаті набагато менше її об’єму. Стратегічно розташований лофт або подіум візуально опускають простір до більш комфортного рівня, не втрачаючи при цьому величі склепінчастої стелі.
  • Відкриті простори. Відкриті крокви і балки – це велика привабливість і основна причина, по якій люди закохуються в будинки з дерева. Але занадто багато відкритих поперечних може швидше відволікти від цілісного дизайну будинку. Щоб створити візуальну гармонію, балки повинні бути вирівняні з природною течією і поділом кімнати. Це дозволить Вам «визначати» простори в рамках відкритого плану без вставки справжніх стін.

Будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» допоможе з вибором плану-проекту для Вашого будинку. Ми допоможемо створити затишний, теплий і якісний будинок на довгі роки. Для замовлення телефонуйте: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.