Багато хто думає, що можна з легкістю побудувати каркасний будинок самостійно і не розуміють сенсу професійних бригад. Звичайно, Вам ніхто не забороняє робити своїми руками, тільки результат в такому випадку, швидше за все, розчарує.

Сьогодні розберемося, які складнощі виникають на різних етапах і чому все-таки не варто займатися самодіяльністю в цьому питанні.

Каркасна технологія — зрозуміла, але не найпростіша річ зі своїми тонкощами.

Це тільки здається, що потрібно всього лише зібрати деталі, насправді, для цього треба досконально вивчити питання будівництва і оволодіти хоча б базовими навичками споруди дерев’яних конструкцій.

Складнощі чекають вже на етапі вибору матеріалів. Справа в тому, що для побудови міцного каркаса потрібно провести правильні розрахунки і грамотно підібрати основу, щоб будинок хоча б стояв, а не хитався на вітрі.

Прислухаючись до порад з інтернету і самовчителів, Ви можете легко створити бомбу уповільненої дії.

Особливість дошки для каркаса в тому, що при всиханні вона зменшується в розмірах, самостійно виправити це важко, тому краще довіртеся професіоналам, щоб бути впевненими в якості майбутньої споруди.

Утеплення будинку є не найскладнішим етапом, однак важливо розуміти, що в процесі є багато нюансів і тонкощів: потрібно дотриматися технології, підібрати матеріал і правильно укласти його.

У більшості випадків можуть знадобитися додаткові «примочки», наприклад, волого-і вітрозахисна плівка, так що врахувати всі тонкощі і нюанси може тільки справжній майстер своєї справи.

Особливої ​​уваги потребують кути віконних і дверних прорізів, так як при неправильному монтажі залишиться багато «містків холоду» і будинок буде продуватися вітром.

Проколи тільки на цих, самих основних моментах, можуть принести Вам багато проблем і складнощів, а таких тонкощів в будівництві ще дуже багато. Так що не рекомендуємо Вам витрачати час і сили на сумнівне підприємство, зекономлені кошти того не варті.

Якщо в думках вже є ідея для каркасного будинку і Ви хочете бути впевненими в якості споруди, залишайте заявку на сайті.