Поширена помилка при утепленні каркасного будинку це заповнення стін неякісним утеплювачем, що не призначений для цієї мети. Сьогодні складно знайти універсальну теплоізоляцію, яка підходить для кожної ділянки будинку.

Чому ж не варто економити на утеплювачі?

  1. Холодні будинки – це нездорові будинки. Якщо в будинку тривалий час холодно, може утворитися конденсат, вогкість і цвіль. Це може привести до почастішання застудних захворювань.
  2. Погано утеплений будинок складно опалювати належним чином без використання великої кількості електрики, газу або дрів. Це пов’язане з тим, що тепло, яке виділяється, просто йде через недостатньо ізольовані стелі, підлоги або стіни. Правильно утеплений будинок швидко нагрівається і зберігає тепло, заощаджуючи енергію.

Утеплення стін якісними матеріалами моментально зробить будинок тепліше, а мікроклімат комфортніше. Правильно вибраний матеріал для утеплення не тільки заощадить Ваш бюджет, але і підтримає якісну функціональність будинку.

Фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» рекомендують використовувати мінеральну вату для утеплення стін каркасу. Вона відрізняється високою щільністю для даного виду утеплення, а також зберігає свою форму протягом розрахункового терміну служби.

Залишайте свої заявки на сайті і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.