Еко-тренд сьогодні – це не просто мода, а необхідність. Сучасна людина усвідомлює свою відповідальність за навколишнє середовище. І, погодьтеся, це прекрасно.

Що стосується каркасних будинків, то Ви знаєте, що їх каркас виготовляється з натурального дерева. Тут питання про екологічність матеріалу не виникає.

Каркас обробляється спеціальними складами, які захищають деревину від гниття і комах. Важливо використовувати натуральні, а не синтетичні просочення.

Щоб каркасний будинок був екологічним, для обшивки стін використовуються деревоволокнисті або інші оздоблювальні матеріали блок-хаус, вентильовані фасади.

Також можна зробити вибір на користь дощок або рейок, оброблених натуральним просоченням.

Вибір утеплювача – важливий нюанс, особливо, коли мова йде про екологічність споруди. До натуральних утеплювачів можна віднести мінеральну вату, ековату, теплоізоляцію на основі льону. Такі матеріали безпечні і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Каркасному будинку не буде потрібна велика кількість електроенергії, плюс Ви зможете заощадити на опаленні. У каркасному будинку тепло взимку, а влітку прохолодно. І все завдяки особливим технологіям будівництва і правильно підібраним матеріалам.

Каркасний будинок при будівництві практично не має відходів. Судіть самі: немає пилу від цементу, а всі конструкції встановлюються легко, без використання агресивних інструментів.

Підведемо підсумок:

Якщо для Вас важлива екологічність споруди, то каркасний будинок буде ідеальним рішенням.

Ви зможете вибрати безліч якісних і довговічних матеріалів, які не будуть шкодити Вам і природі.

Хочете екологічний будинок? Залишайте заявку на сайті.