Підвал в каркасному будинку – корисне додаткове приміщення. Його можна використовувати для самих різних цілей, як комору, особистий тренажерний зал або кімнату для сімейного дозвілля.

Найчастіше питання серед клієнтів: Чи можна добудувати підвал у вже готовому каркасному будинку? Можна, але це затратно і залежить від виду фундаменту, а також безлічі інших факторів. Краще продумати заздалегідь всі бажані кімнати в будинку до початку будівництва. Особливо це важливо якщо Ваша земельна ділянка має обмежену площу.

Перед початком проектування схеми підвалу необхідно врахувати ряд факторів:

  • Гідроізоляція. Вивчіть тип ґрунту на Вашій ділянці, якого він типу? Грунт може бути глинистою, пісочною або суглинок. Адже кожен тип вимагає різного підходу при закладанні фундаменту на них.
  • Вентиляція. Не завжди вентиляція в підвалі потрібна, це залежить від його цільового призначення. Наприклад, якщо Ви плануєте житлову кімнату в підвалі, то додаткова вентиляція необхідна. Якщо ж говорити про напівпідвал, то можна встановити спеціальні вікна або кватирки в кількості, достатній для повітрообміну.
  • Теплоізоляція. У підвалі найкраще використовувати матеріали, які не пропускають вологу і стійкі до корозії. Важливо щоб у підвалі була якісна теплоізоляція, таким чином, зберігається енергоефективність всього будинку.

Пам’ятайте, від цільового призначення підвалу буде залежати ціна на його обладнання. Якщо Ви зважилися на будівництво свого будинку, то звертайтесь в компанію «АЛ-ХЕККА». Ми допоможемо зробити проект будинку і негайно приступимо до його будування.