Пасивний енергоефективний будинок це не вигадка, а реальність. Даний вид будинку відрізняється особливостями в плануванні і розташуванні будинку. Розташування кожної ділянки продумується до дрібниць, щоб створити будинок з максимально комфортними первинними умовами.

Основні рекомендації підвищення пасивної енергоефективності:

  • Архітектурне планування. Необхідно правильно розташувати в будинку теплі і холодні зони, для зниження витрати на обігрів зон, які цього потребують менше або їх рідко використовують.
  • Сонячна орієнтованість. Південну сторону будинку використовують для обладнання житлових зон, це дозволить сонцю природним шляхом нагрівати стіни в кімнатах зменшуючи розмір споживаної енергії на опалення.
  • Компактність конструкції. Рекомендується зводити будинок квадратної форми, використовуючи при цьому плоский дах. Такі будинки набагато швидше нагріваються.
  • Створення проміжних зон. Такими зонами називають прибудови до будинку у вигляді гаража, зимового саду, комор. Вони захищають стіни будинку від прямого контакту з зовнішнім середовищем, тим самим знижуючи витрати на опалення.

Дані змінні лише рекомендації і не можуть бути взяті за правило. Не кожна земельна ділянка підходить для зведення пасивного енергоефективного будинку. Але якщо Ви всерйоз задумалися про будівництво даного типу будинку, будемо раді співпраці.

Фахівці компанії «АЛ-ХЕККА» дадуть відповідь на всі Ваші питання, нададуть варіанти рішень Вашого завдання. Дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.