Слідуючи екологічним тенденціям, можна створити зелену ділянку на даху свого будинку. Розташовуються такі зелені зони на плоскому або похилому даху з мінімальним ухилом. По мимо видимих ​​позитивних властивостей для природи, Ви також отримуєте додатковий простір для творення.

Перерахуємо основні переваги зеленої зони на даху:

  • Зелений килим, добре утеплює дах будинку;
  • Збільшення природної звукоізоляції;
  • Збільшення площі зелених насаджень;
  • Додаткова зона для дозвілля з рідними.

Система покрівлі зеленого даху складається з стандартного набору шарів: плити основи, тепло- і гідроізоляції, розділових плівок і мембран, дренажу, а також земляної суміші для висадки рослин. Порядок розташування шарів може відрізнятися.

Створення зеленого килима на даху будинку, потребує індивідуального підходу. Необхідно врахувати ряд особливостей конструкції будинку, щоб визначитися які типи рослин можна використовувати. Інший не мало важливий аспект це вартість організації такої зони, яка досить висока.

Щоб Ви не вирішили реалізувати на своїй ділянці, наші фахівці завжди раді допомогти. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить роботу будівельної компанії «АЛ-ХЕККА» якісною. Зі своїми заявками звертайтеся за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.