Перш ніж зважитися на будівництво будинку, замовники хочуть розуміти, яка сума знадобиться для будівництва і від чого вона залежить. Можна побудувати відносно недорогий будинок, а можна і дорожче.

Щоб прорахувати ціну Вам необхідно залишити заявку на дзвінок через наш сайт, це ні до чого не зобов’язує, зате Ви зможете зрозуміти приблизну вартість майбутнього будинку.

Менеджер запитає Вас про наявність ділянки і уточнить геодезичні дані. Геодезія та геологія теж впливає на вартість. Геологія відповідає за фундамент, який є одним з важливих питань у ціноутворенні будинку.

У нас буває три види фундаменту:

  1. Стовпчастий – це стовпчики. Буває також пальовий (майже те ж саме, тільки трохи відрізняється технологія і вартість).
  2. Монолітна плита – найбільш універсальний спосіб який ми пропонуємо і широко використовуємо в будівництві каркасних будинків.
  3. Стрічковий – найдорожчий і найбільш ґрунтовний вид фундаменту. Менш популярний серед всіх інших.

Другий пункт ціноутворення – це сама архітектура, менеджер запитає, що можна, як можна? Чого саме Ви хочете? Чи бачили Ви будь-які ескізні проекти, можливо підбирали фотографії з інтернету будинків, які Вам сподобалися? Вас також запитають про конфігурації даху, хочете щось складне або просте?

Чи будуть еркери в будинку? Чи плануєте 2й поверх? Який другий поверх? Чи буде друге світло? Це все відображається на ціні.

Середня вартість каркасних будинків 350 – 450 доларів за метр квадратний, але ми працювали з проектами в діапазоні 250 – 630 доларів за 1 м².

Якщо раптом Ви ще не детально вивчили тему побудови будинку, не знаєте деяких термінів і нюансів – менеджер Вам все детально пояснить. Розповість плюси і мінуси всіляких конструкцій і декору в каркасному будинку. Консультація безкоштовна.