Перш ніж приступити до установки освітлення необхідно розрахувати, де будуть стояти столи, крісла, чи буде кімната використовуватися коли на вулиці темно, а також врахувати дизайн інтер’єру.

І так існує 3 основних типи освітлення:

  1. Навколишнє світло – це освітлення, що забезпечує загальне освітлення кімнати. Навколишнє світло може виходити від стельових світильників, вбудованих банок, торшерів або бра. Щоб визначити кількість необхідного навколишнього світу помножте площу кімнати на 1,5, це дасть Вам загальну необхідну кількість ват на кімнату.
  2. Робоче освітлення, висвітлює області для таких занять, як читання або приготування їжі. Найчастіше це відбувається від лампи або підвісного світильника. Так, наприклад, для приготування їжі джерело світла повинне розташовуватися над людиною і перед нею.
  3. Акцентне освітлення підкреслює певні особливості кімнати, такі як архітектурний елемент або витвір мистецтва. (В дерев’яному будинку акцентні світильники – відмінний спосіб продемонструвати структурний каркас і балки.) Зазвичай його створюють трекові світильники, світло прожектора,ющо направляється.

Декілька рекомендацій від нас:

Вішайте люстри приблизно на 70 см вище обіднього столу для оптимального візуального комфорту. Встановлюйте настінні бра на 150 см вище готової підлоги або на 35-45 см над каміном. Настінні світильники з боків ліжка слід розміщувати на 55 см вище матраца або на 105 см над готовою підлогою.

Бажаємо затишку Вашій оселі!

Будемо раді бачити Вас і чути, телефонуйте за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.