Не всі замислюються над тим, що важливий не тільки зовнішній вигляд будинку, але і зовнішній вигляд ділянки. Дуже часто при ландшафтному проектуванні допускаються такі помилки, які потім дорого і складно виправляються.

Ви ж не хочете собі переорану ділянку? Тоді майте на увазі кілька найпопулярніших помилок:

1. Немає чіткого проекту. Всі перетворення повинні бути зафіксовані. При цьому враховується не тільки розташування об’єктів, але і особливості ландшафту.

Все повинно відповідати розмірам і формам самої ділянки. Обов’язково перевіряється стан грунту, адже він може виявитися непридатним для певних видів рослин.

2. Не враховується зовнішній вигляд будинку. Досить часта ситуація, коли начебто і будинок непоганий, і ділянка приємна для ока, але ось одне з іншим не гармонує.

Наприклад, будинок в класичному стилі і гладко стрижені чагарники правильної форми або котедж міського типу та ландшафтний дизайн в «сільській» стилістиці.

3. Освітлення. Це важливий нюанс, який легко пропустити. Ви завжди повинні враховувати функціональність ділянки в нічний час. Зовнішнім освітленням краще не нехтувати.

Заздалегідь подбайте про якісне обладнання з великим терміном служби. Не обов’язково вибирати дороге. Комусь вистачить і ліхтарів на сонячних батареях.

4. Озеленення. Ми вже згадували важливість перевірки грунту на придатність. У деяких ситуаціях заплановані рослини можуть просто не вижити.

Також великим недоліком буде висадка тільки літніх рослин, оскільки в зимовий період ділянка виявиться голою. Пам’ятайте про те, що за насадженнями необхідно доглядати. Заздалегідь передбачте всі складності і тільки потім беріться за облаштування.

А якщо Вам необхідна порада фахівця, Ви завжди можете звернутися до нас, заповнивши заявку на сайті.