Будь-який будинок – це складна конструкція, яка потребує уваги і відповідальності. Проте, часто виникають похибки, виправлення яких в подальшому може бути неможливе.

Які помилки зустрічаються?

1. Неуважне ставлення до сорту деревини. Так як несуча частина каркасного будинку виконується з дерева, до вибору матеріалу потрібно підходити максимально відповідально.

Існує багато видів матеріалів, і у кожного з них є свої особливості. Наприклад, робота з непросушеною деревиною вимагає особливих знань, без яких не вийде створити надійну конструкцію;

2. Неправильний переріз бруса. Переріз бруса – це співвідношення товщини і ширини дерев’яних заготівок. Якщо воно підібрано невірно, будинок може просто впасти;

3. Зведення будь-якої конструкції вимагає вивчення грунту. Від того, який грунт і який рельєф на ділянці, будуть залежати зведення фундаменту і нюанси будівництва.

Ще необхідно подбати про гідроізоляцію фундаменту, інакше волога із землі може вбиратися в каркас, руйнуючи його;

4. Не обробили деревину. Будь-яке дерево містить в собі безліч мікроорганізмів, які можуть розмножуватися і провокувати процеси гниття. Але відзначимо, що від обробки можна відмовитися, якщо Ви берете дерево у перевірених постачальників;

5. Не зробили проект. Креслення на папері – не проект. Проект – це рішення, підготовлене відповідно до безлічі розрахунків. Не можна ставитися до цього халатно. Від того, яким буде проект, багато в чому залежить якість і функціональність майбутньої споруди.

Ми перерахували далеко не всі помилки. Насправді, їх набагато більше, починаючи від вибору матеріалів і закінчуючи технологією будівництва.

Як уникнути помилок і побудувати якісний, довговічний каркасний будинок? Краще зверніться до професіоналів! І тоді не доведеться шкодувати про витрачений час і гроші.

Залишайте заявку на сайті і ми втілимо Ваш будинок в життя якісно.