АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаЗагальнобудівельні роботиБудівництво промислових будівель і споруд

Будівництво промислових будівель і споруд

Будівництво промислових будівель і споруд: важливі моменти

Складність і відповідальність процесу будівництва промислової будівлі важко переоцінити. І справа не тільки в технологіях. На тлі найсучасніших технічних рішень такі будівлі повинні бути комфортні, екологічні, а головне – абсолютно безпечні для людей, які в них працюють.

У такій ситуації ставитися легковажно до репутації забудовника – в корені неправильний крок. Крім вищеописаних моментів варто врахувати, що вартість будівництва промислової будівлі за квадратний метр помітно перевищує аналогічний показник для житлового приміщення.

Вкладаючи в будівництво чималі кошти, замовник очікує відповідний результат. Саме за таким і варто звернутися в «MDL» Building Company, як до одного з найяскравіших представників професіоналізму в цій галузі.

«Плюси» і «мінуси» такого будівництва

Багато хто вважає, що спорудження даного типу простіше придбати вже готовим. Процес будівництва займає багато часу, зусиль, та й ціна будівництва промислових будівель вище.

Такі аргументи частково вірні, особливо якщо мова йде про випадки, коли будівлю потрібно швидко почати експлуатувати. Але якщо є можливість почекати, то кращого варіанту, ніж будівництво «під ключ» годі й шукати.

У компаніях, які хочуть завоювати довіру клієнта, завжди знайдуть компромісне рішення щодо вартості проекту, особливо якщо його площа перевищує 1000 кв.м. Процес не назвеш швидким, зате результат буде продуманий до дрібниць і орієнтований на індивідуальні потреби та особливості.

Що включає в себе проект від початку до кінця?

Основні етапи будівництва промислової будівлі виглядають наступним чином:

  1. Обговорення побажань і цілей, узгодження термінів і вартості.
  2. Проектування. Тут необхідно враховувати географічне положення об’єкта, шкідливі фактори (випаровування, викиди і т.д.), відповідність матеріалів всім санітарним нормам.
  3. Будівництво. Починаючи від розмітки ділянки і ландшафтних робіт до внутрішньої обробки, установки і запуску обладнання (кранів, конвеєрів, виробничих ліній і т.п.).

Важливими складовими будь-якої промислової будівлі є склади, причому важливість цю багато замовників часто недооцінюють. Досвідчені ж виконавці настійно радять будівництву ангарів складів промислових будівель і їх устаткуванню приділити уваги не менше, ніж іншим приміщенням.

Важливі нюанси будівництва промислової будівлі

Навіть якщо на момент проектування промислової будівлі немає необхідності у великих складських приміщеннях, то з часом це питання стане актуальним. Тому будівельна компанія «АЛ-ХЕККА» наполегливо радить на початковому етапі закласти під майбутні склади додаткову площу.

Ці приміщення повинні бути обладнані за найсучаснішими технологіями, забезпечені таким же правильним мікрокліматом, як у виробничих та офісних відділах будівлі. Це істотно прискорює і спрощує робочий процес, а головне – робить його безпечним.

Говорячи про важливість різних складових, не можна не зупинитися на прилеглих до промислового будівлі територіях. Іноді незручний під’їзд або розвантажувальна зона, відсутність навісів, пандусів, вказівників може стати серйозною проблемою.

Якими можуть бути промислові будівлі?

Існує певна класифікація, яка дозволяє швидко і правильно визначити кращі матеріали для споруд різного спрямування. Адже в одних випадках можливе швидке будівництво промислових будівель з сендвіча панелей і на основі металоконструкцій, а в інших не обійтися без капітального будівництва.

Саме капітальність (підвищена, середня і мінімальна) будівлі є основним показником до підбору матеріалу і залежить від процесів, які відбуватимуться в промисловій будівлі.

Перед будівництвом необхідно врахувати:

  • Вогнестійкість (спалимі, важкоспалимі, вогнетривкі).
  • Пожежо- і вибухонебезпечність.
  • Вібростійкість (низький рівень дозволяє застосовувати легкі конструкції і модулі).
  • Поверховість (дозволяє істотно скоротити площу забудови, якщо це можливо).
  • Передбачуваний термін служби (для тимчасових споруд можна, відповідно, використовувати недорогі матеріали).

З чого складається ціна проекту?

Питома вартість будівництва промислової будівлі, точніше будівельного кошторису, складається з величезної кількості опцій, тільки частина з яких перерахована вище. Основним же показником, від якого йде розрахунок на стадії проектування – це передбачувані економічні та технологічні показники підприємства, яке буде функціонувати в спорудженні. І під час будівництва ці дані не повинні погіршуватися.

Для того щоб вони були точні, розробляються і використовуються укрупнені показники вартості будівництва промислові будівлі (УПВБ). Вони обов’язково повинні відповідати ряду умов. Наприклад, на укрупнених показниках «лежить відповідальність» за достовірність цін протягом усього періоду будівництва промислових будівель і споруд, їх відповідності початковим рішенням.

У той же час, УПВБ повинні бути гнучкими і швидко адаптуватися до мінливих умов. Саме вони є основою правильного ціноутворення і визначення остаточної вартості. Укрупнені показники при правильному підході повинні розроблятися для кожного етапу.

Ознаки відповідального підходу

Головна ознака професіоналізму будівельної компанії – постійний контакт з замовником. Чим більше питань задається, тим більше варіантів рішень пропонується, і тим правильніше буде їх прийняття.

Саме якість оцінки ситуації перед початком проектування дає гарантію відмінного результату, а саме будівництво промислових будівель, функціонування якого буде вигідне з економічної точки зору, комфортне і безпечне для персоналу. А ще воно буде максимально відповідати сучасним тенденціям будівельних технологій, санітарним та екологічним нормативам.

І саме в такому ключі працюють зі своїми замовниками в будівельній компанії «АЛ-ХЕККА» протягом багатьох років.

Ціни
Будівництво промислових будівель і споруд
Будівництво промислових будівель і споруд

Ціна від: 5000 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!