АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаЗагальнобудівельні роботиБудівництво будинків за різними технологіями

Будівництво будинків
за різними технологіями

Основні різновиди технологій будівництва будинків

Сьогодні вживані технології будівництва будинків дають можливість провести монтаж об’єкту якісно і за короткий період часу. Для монтажу об’єктів активно застосовується цегла, дерево, бетон, брус, газобетон, керамічні блоки, а також спеціалізовані SIP-панелі. Перед безпосереднім будівництвом будівлі в обов’язковому порядку фахівці розробляють проект, в якому враховуються всі чинні законодавчі та нормативні вимоги.

Для виконання відповідальних проектних і монтажних робіт необхідно підшукати компанію з досвідченими фахівцями, які мають практичні навички в будівельній сфері. Але спочатку слід розібратися – які ж технології найчастіше використовуються для зведення безпечних і довговічних житлових споруд.

Різновиди технологій будівництва житлових будинків

При виборі оптимальної технології для зведення житлової споруди необхідно враховувати особливості кожного матеріалу. Також варто звернути увагу на терміни та вартість будівництва, зовнішній вигляд і енергоефективність майбутнього об’єкта.

Сьогодні в центрі уваги власників заміських ділянок профільований брус – натуральний природний матеріал, здатний підтримувати оптимальний температурний режим в приміщеннях. Важливою перевагою таких споруд вважається відсутність необхідності у внутрішній обробці кімнат. Технології будівництва будинку з бруса передбачають можливість здачі готового об’єкта за лічені тижні. Взимку в таких будівлях тепло і комфортно, а влітку мешканці насолодяться приємною прохолодою. Для будівництва житлових будинків з бруса застосовуються готові заводські комплекти, що дозволяє значно прискорити монтажний процес.

Серед відносно нових технологій, які прийшли до нас з Європи – будинки фахверк. Такі об’єкти почали будувати в Німеччині в далекому 15 столітті. Основна задумка технології будівництва фахверкового будинку складається в створенні каркаса з вертикальних і горизонтальних елементів, які виконані з дерев’яного бруса. Стіни споруди не несуть навантаження, що дає можливість їх прибирати і організувати внутрішній простір на свій смак. Відповідно до технології будівництва при заповненні простору між брусами застосовують цеглу або камені. Фахверкові об’єкти відрізняються високою надійністю, довговічністю, легкістю, мінімальним навантаженням на грунт і здатні прослужити до 50 років.

Технологія монолітного будівництва багатоповерхових будинків передбачає монтаж спеціального остову з арматури, який надає конструкції підвищену жорсткість і міцність. Далі професіонали здійснюють установку опалубних щитів і подальшу заливку в них бетонного розчину. Монолітні споруди відрізняються стійкістю до впливу негативних зовнішніх погодних умов.

Особливості технологій будівництва будинків з дерева і цегли

Технологія будівництва дерев’яного будинку дає можливість всього лише через 3-4 місяці заселитися в готовий об’єкт. Для монтажу житлового будинку використовуються високоякісні оцилиндрованні колоди, які створюють здоровий мікроклімат в приміщеннях. Дерево відмінно пропускає повітря і вбирає вологу, регулюючи при цьому температурний режим. За технологією будівництва колоди просочуються сучасними антисептиками і антипіренами, що дозволяє добре захистити споруду від шкідливих впливів навколишнього середовища, гниття, комах і вогню. Дані житлові споруди унікальні і неповторні, а головною особливістю вважається їх ідеальне поєднання з навколишнім ландшафтом.

Технологія будівництва дерев’яних будинків включає в себе проведення наступних стадій:

  • Підготовчі роботи. Підбір та підготовка будмайданчика, розробка проекту та вибір підрядної організації.
  • Облаштування монолітної основи. Закладка монолітного армованого фундаменту з ростверком і його гідроізоляція.
  • Збірка зрубу з колоди під тимчасовий дах. Облаштування стін, перегородок, балок перекриття, лаг підлоги. Зведення кроквяної конструкції, обрешетування і монтаж тимчасового даху з руберойду.
  • Облаштування «теплового контуру» будівлі. Проведення робіт по утепленню даху та стиків між крайніми кроквами, зовнішньому шліфуванню стін, підшиву карнизів і звисів покрівлі. Монтаж покрівельного матеріалу і водостічної системи.
  • Облаштування інженерних мереж. Прокладка водопроводу, електропостачання, опалення, газу.
  • Фінішна обробка. Виконується підшивка стель, настил дощок, установка сходів, підвіконь, декоративних плінтусів і оздоблення санвузлів.

Найбільш стародавнім будматеріалом вважається цегла. Дані житлові споруди мають високий рівень комфортності. Застосовуваний матеріал має хорошу екологічну безпеку, морозостійкість, високий ступінь звукоізоляції. Зведені будівлі відрізняються стійкістю до виникнення грибків і різних мікроорганізмів. Технологія будівництва цегельного будинку передбачає дотримання вертикальності і горизонтальності, заповнення ряду по спеціальному шнуру, правильну перев’язку шарів і нанесення 5-10 міліметрового шару цементного розчину між цеглою.

Головні переваги каркасно-щитової технології будівництва будинків

Технологія зведення каркасних будинків прийшла до нас зі скандинавських країн, де вона успішно використовується вже більше століття. При будівництві будівлі застосовуються спеціальні SIP-панелі, що представляють собою структурний ізоляційний матеріал, який включає в себе три шари. Величезна популярність каркасної технології полягає в екологічності, енергоефективності, підвищених темпах монтажних робіт, доступній вартості матеріалів. Також важливим плюсом вважається можливість зведення об’єктів в зимову пору року.

Поетапно технологія будівництва каркасного будинку виглядає наступним чином:

  • виконання попередніх робіт на будмайданчику;
  • розриття котловану;
  • закладка основи;
  • монтаж стін і перекриттів між поверхами;
  • монтаж покрівельних матеріалів;
  • підведення тепло- і газопостачання, електрики, водопроводу, каналізації;
  • фасадні оздоблювальні роботи;
  • внутрішнє оздоблення;
  • роботи по впорядкуванню прибудинкової території.

При будівництві будинків за фінською технологією всі елементи конструкції виробляються на підприємстві, а також обробляються протигрибковими і протипожежними засобами. Зведені об’єкти здатні без проблем витримувати холодні морозні зими. З огляду на перелічені переваги, вибір замовників на користь каркасно-щитових будинків є очевидним.

Чому варто замовити каркасні об’єкти в будівельній компанії «АЛ-ХЕККА»?

Вже протягом двадцятирічного періоду компанія «АЛ-ХЕККА» надає послуги по якісному монтажу різноманітних об’єктів. Професіонали фірми займуться будівництвом будинків за канадською технологією з точним урахуванням вимог інвестора і державних стандартів. Завдяки наявності висококваліфікованих співробітників компанія здатна в максимально короткі терміни здійснити зведення житлового будинку.

Серед головних достоїнств популярної канадської технології будівництва каркасних будинків можливість вселення безпосередньо після закінчення монтажних робіт. Завдяки високому коефіцієнту енергозбереження значно скорочуються витрати на опалення. Застосовувані професіоналами будматеріали відрізняються гарною стійкістю до замерзання і розмерзання. Легкість використовуваної при будівництві споруди каркасної конструкції дозволяє закладати полегшений фундамент. Також немає необхідності розриття котловану під основу.

Використання перевірених якісних будматеріалів і технологій дозволяє організації гарантувати майбутнім каркасним будинкам стійкість до деформації, відмінний теплозахист і тривалий період експлуатації. Фахівці фірми надають кожному клієнтові кваліфіковану консультацію з питань зведення житлової споруди.

Замовляйте будівництво каркасних будинків за канадською технологією за допомогою дзвінка менеджерам компанії, контактні телефони яких вказані на сайті.

Ціни
Будівництво будинків за різними технологіями
Будівництво будинків за різними технологіями

Ціна від: 5000 грн/м2

Переглянути всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!