АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаЗагальнобудівельні роботи

Загальнобудівельні роботи

100% дотримання термінів і норм ДБН
 • Облаштування фундаменту
 • Будівництво промислових будівель і споруд
 • Оздоблювальні роботи
 • Будівництво будинків за різними технологіями
 • Будівництво господарських будівель і споруд

Каркасні споруди – швидко і якісно

Канадська технологія будівництва є чудовою альтернативою будівельним роботам з класичних матеріалів. Даний напрямок з кожним роком стає все більш популярним, як в світі, так і в Україні. За статистикою сьогодні кожен 10-й українець бажає побудувати каркасний будинок.

Чому обирають каркасні будинки від будівельної компанії «АЛ-ХЕККА»

Висока популярність каркасних будинків обумовлена наступними перевагами:

 • Висока міцність конструкції. Виконані згідно канадської технології будинку витримують землетруси, урагани і сезонні зсуви ґрунту.
 • На дерев’яну конструкцію дається багаторічна гарантія. Всі елементи з дерева обробляються біо- та вогнезахисними сумішами.
 • Виконання будівельних робіт передбачає використання легких конструкцій. Це дає можливість застосовувати недорогий мелкозаглубленний фундамент стрічкового типу.
 • Будучи виконаними з натуральної деревини, каркасні будови відрізняються енергоефективністю і екологічністю.
 • Будинки мають високі звуко- і теплоізоляційні характеристики. При подальшому використанні вони вимагають мінімальних витрат на обігрів.
 • Простота проведення ремонтно-будівельних робіт. Каркасні будинки можуть будуватися в будь-який час року, і в якому завгодно місці. Навіть на вузькій ділянці і в важко прохідних місцях, адже не потрібна будівельна техніка.
 • Високий темп будівельних робіт. Для складання будинку площею від 150 до 200 м² будівельній бригаді з чотирьох осіб достатньо максимум 3-х тижнів.

Будівельні роботи зі зведення каркасного будинку – не така проста справа, як здається. З цієї причини слід користуватися послугами професійних забудовників, які мають достатній досвід, а також повним набором необхідних знань, навичок та інструментів. У штаті нашої будівельної компанії тільки досвідчені, висококваліфіковані майстри, здатні якісно виконати роботу будь-якого профілю і рівня складності.

Від чого залежить вартість будівельних робіт під ключ

Вартість будівельних робіт безпосередньо залежить від:

 • вартості підготовки проекту будови;
 • складності будівництва: масштабів і типу;
 • будматеріалів, які вважатиме за краще клієнт при зведенні будівлі;
 • геологічних особливостей земельної ділянки, на якому проводяться роботи.

Розцінки будівельних робіт при зведенні каркасних будинків завжди на порядок дешевше інших варіантів будівництва. Причина цього полягає у відсутності необхідності пошуку окремо взятих підрядників на кожен етап робіт.

Компанія «АЛ-ХЕККА» бере на себе всі етапи будівництва каркасного будинку і несе всю відповідальність за якість і безпеку реалізації проекту.

Технологічні особливості побудови каркасного будинку

Основний секрет будівлі якісного каркасного будинку полягає в застосуванні якісного будівельного матеріалу – деревини. Вона не повинна бути ні сирою, ні надто швидко висушеною, оскільки з часом це може призвести до порушення герметичності конструкції.

Каркас може збиратися поетапно – спочатку стіни першого поверху, потім перекриття і стіни другого поверху. Але можна поставити стійки, що йдуть від фундаменту до крайнього перекриття. Тоді міжповерхові перекриття «підвішуються» на спеціальні стійки.

Будь-які обмеження на застосування різних покрівельних покриттів або різновидів обробки фасадів каркасна конструкція не передбачає.

Чому вам варто обрати будівельні роботи «АЛ-ХЕККА»

Існує мінімум 7 причин, що роблять співпрацю з будівельною компанією «АЛ-ХЕККА» вигідною для вас:

1. Повна фінансова прозорість. Всі суми фіксуються в кошторисі, графіку оплат, договорі і узгоджуються з вами. В ході проведення будівельних робіт дані розцінки не змінюються.

2. Строгий контроль будівництва. Попередній аудит будівельних робіт та складання кошторису дає можливість чітко контролювати обсяг матеріалів і робіт. Кожен етап ви приймаєте згідно з актом прийому-передачі.

3. Будь-які обсяги робіт. Нашим майстрам під силу виконати будь-який вид будівельних робіт, починаючи від ландшафтного дизайну і закінчуючи облаштуванням свердловин.

4. Величезний досвід будівельних робіт. На нашому рахунку десятки побудованих каркасних будинків. Ми займаємося будівництвом більше 10 років. Маючи в своєму розпорядженні не тільки свої будівельні бригади, а й власні інженерні, конструкторські і архітектурні відділи, ми можемо одночасно будувати кілька будинків.

5. Короткі терміни будівельних робіт. Особливості каркасної технології дають можливість зводити будинок під ключ максимум за 3 місяці. Відсутність мокрих видів будівельних робіт дозволяє будувати в будь-який період року, навіть в зимові місяці.

6. 10-річна гарантія на побудований нами каркасний будинок. Ми несемо повну відповідальність за якість будівельних робіт. Після завершення будівництва, відповідно до договору, клієнт отримує письмову гарантію на домкомплект терміном в 10 років.

7. Зручність проведення оплати. Якщо вам не під силу внести повну суму, то можете оплатити роботи по частинах. Наш менеджер узгодить графік виплат з вами, виходячи з ваших побажань. Використовуючи розміщений на нашому сайті калькулятор розрахунку каркасного будинку, ви зможете заздалегідь дізнатися розцінки будівельних робіт.

Як організовується робота з нами

Наша з вами співпраця складається з чотирьох етапів:

 1. Подача онлайн-заявки або відвідування нашого офісу. На цьому етапі ми разом з вами обговоримо завдання і спрогнозуємо бюджет.
 2. Складання проекту та опрацювання варіантів. Залежно від поставленого вами завдання і розміру бюджету, наші фахівці додатково пропонують свої варіанти, поки не буде складено робочий варіант, що влаштовуватиме вас.
 3. Робочий етап. На цьому етапі відбувається укладення договору та внесення оплати. Після цього наші будівельники приступають до реалізації проекту.
 4. Здача готового проекту і експертиза будівельних робіт.

Ознайомитися з прайсом будівельних робіт, ознайомитися з виконаними нами роботами, а також отримати відповідь на будь-яке питання можна на нашому сайті.

Ціни

Будівництво будинків за різними технологіями
Будівництво будинків за різними технологіями

Ціна від: 5000 грн/м2

Будівництво господарських будівель і споруд
Будівництво господарських будівель і споруд

Ціна від: 5000 грн/м2

Будівництво промислових будівель і споруд
Будівництво промислових будівель і споруд

Ціна від: 5000 грн/м2

Облаштування фундаменту
Облаштування фундаменту

Ціна від: 1250 грн/м2

Оздоблювальні роботи
Оздоблювальні роботи

Ціна від: 5000 грн/м2

Подивитися всі ціни

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!