АЛ-ХЕККА logo
Меню
ГоловнаПро нас

Про нас

Будівельна Компанія «АЛ-ХЕККА» займає одне з провідних місць на ринку з будівництва каркасних будинків.

Чим же наша компанія може бути Вам корисною?
  • Ви добре орієнтуєтеся в усіх видах будівництва? Чи знайомі з усіма плюсами і мінусами?
  • Знаєте на чому можна заощадити будуючи будинок, а на чому ні?
  • Як грамотно внести зміни в проект, якщо того вимагає ситуація? Як виправити будівельну помилку, якщо вона сталася?

На перше питання ви зможете знайти відповідь в інтернеті, але щоб розібратися у всіх деталях піде чимало часу, та й ваші висновки можуть виявитися не зовсім вірними через нестачу досвіду.

У пошуках відповіді на друге питання ви знову можете звернутися до інтернету і досвіду інших людей, але тут варто враховувати, що кожен проект індивідуальний! Ви ж не будуватиме точнісінько такий будинок, як у хлопця на форумі?

На третє питання ви зможете відповісти тільки в разі, якщо ваша професія інженер – будівельник і ви розбираєтеся в цій темі якнайкраще.

«АЛ-ХЕККА»
«АЛ-ХЕККА»

Добре якщо ви вирішили розібратися в темі самостійно, але ви можете бути впевнені, що ми відповімо на всі ваші запитання з професійної точки зору. При чому настільки детально, що у вас буде широкий вибір. Порадимо де можна заощадити, а в яких випадках цього робити категорично не можна. Зробимо проект відповідно до вашого бюджету і не будемо виходити за його рамки.

Ми заощадимо вам час, відповівши на питання «з чого будувати», «як будувати». У разі, якщо в процесі будівництва у вас з’явиться бажання внести правки в проект, ми постараємося це зробити найлегшим і оптимальним шляхом.

В компанії «АЛ-ХЕККА» працюють досвідчені фахівці, за нашими плечима безліч готових проектів і задоволених клієнтів. Хотілося б сказати, що ми вгадаємо всі ваші бажання, але, мабуть, це не так. Вам все ж потрібно буде сказати, чого саме ви хочете. А наше завдання реалізувати це в найкоротші терміни за найбільш прийнятною для вас ціною.

Що ще важливо знати про будівельну компанію «АЛ-ХЕККА»? Ми працюємо понад 10ть років, з чітким завданням робити тільки ЯКІСНІ РІШЕННЯ. Це означає, що для замовника, тобто Вас ми підбираємо саме те, чого ви хочете. За якістю, ціною, часом. Нам важливий кожен проект незалежно від того великий він чи невеличкий – будь-яка виконана робота є нашою репутацією на будівельному ринку Харкова та інших міст України.

Ми повністю відповідаємо за якість наших будівельних робіт, адже готовий об’єкт не так просто переробити.

Довіряючи будівництво свого будинку компанії ««АЛ-ХЕККА»» в Харкові, ви вибираєте професіоналів і гарантію якості.

«АЛ-ХЕККА»

Відгуки про компанію АЛ-ХЕККА

Делали утепление крыши, как раз перед похолоданием успели, спасибо ребята теперь буду экономить на отоплении. Отдельное спасибо Дмитрию за внимательность к любым мелочам.
Иван Трубицкий 29 September 2021
Хорошая компания, хорошее качество услуг, приятные цены. Спасибо Вам, ребята, вы специалисты с большой буквы, знающие свое дело!
Руслан 24 November 2020
Заказывал ремонт крыши из профнастила. Ребята мастера своего дела. Предложили разные виды выполнения работ и смет. Спасибо огромное за качественно выполненные работы, а главное быстро и в срок. Буду и в дальнейшем обращаться к этой компании.
Дмитрий 26 October 2020
Нашел фирму в интернете. Созвонился менеджер, проконсультировал. На самом деле заказ был не очень большим. Родителям требовалось построить небольшой загородный домик, что бы могли выезжать туда и летом, и зимой. Договорились о смете заранее, никаких лишних трать не было, что очень порадовало, особенно понравилась слаженность работы всех работников фирмы. РЕКОМЕНДУЮ всем! отдельная благодарность Дмитриюn
Андрей 13 October 2020
Компанию АЛ-ХЕККА нам порекомендовали друзья. Мы созвонились встретились с Дмитрием. Было желание достроить второй этаж, и мы обсудили смету и проект будущего строительства. Строительство было завершено практически в сроки, оговоренные в начале нашего сотрудничества В процессе стройки все работы были выполнены качественно, профессионально и с душой! Во время обсуждения выбора материалов, благодаря консультации Дмитрия, подобрали строй. материал наиболее соответствующий стандартам «цена-качество» Уверенно могу рекомендовать компанию АЛ-ХЕККА, как надежного подрядчика Вашего строительства.
Анна Состина 21 April 2020
Очень, очень, очень порядочные люди и надежные партнеры. В вопросах строительства незаменимая опора - просто передаешь все сложности им, а они со всем разберутся и все сделают. Благодарю!!!!
Олег 16 April 2020
Залишити відгук
Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Ми допоможемо з Вашим проектом!