За роки роботи ми помітили, що дача – це завжди для душі. Місце, де можна розслабитися далеко від міського шуму і посмажити шашлик навіть на карантині.

Так навіщо ж відкладати мрію, коли її можна легко втілити! Вартість і терміни спорудження літніх каркасних будинків Вас приємно здивують. Дачне будівництво передбачає сезонне проживання, а значить не доведеться думати про дорогі матеріали і теплоізоляцію.

При цьому каркасна технологія ідеальний варіант і дозволяє втілити будь-яку ідею. Планування, кількість поверхів, площа – можливі різні варіанти і ступінь складності. Завдяки власному обладнанню та пристосуванням, наша компанія реалізує проект в досить короткі терміни.

Мрієте про балкон на другому поверсі, щоб вранці пити каву і разом снідати? Немає проблем! Обговоримо деталі, визначимо розміри і втілимо в життя.

Досить поширений варіант – каркасна дача з критою верандою. Підходить для зустрічей з рідними і друзями, а раптовий дощ не стане перешкодою веселощам. Знову ж, спільні літні сніданки з сім’єю стануть приємною традицією.

З гаражем або без, з мансардою або з великими вікнами. Ми будували різні об’єкти і якщо Ви не знаєте з чого почати – телефонуйте.

Допоможемо розробити проект майбутньої дачі, враховуючи особливості ландшафту і кліматичні умови місцевості. Разом підберемо оптимальні будівельні та оздоблювальні матеріали.

Технологія дозволяє зводити будинки в будь-яку пору року – як влітку, так і взимку. Хочете почати вже зараз або з’явилися питання? Ми завжди на зв’язку: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.