У будівництві каркасних будинків є безліч особливостей про які зазвичай не говорять. Одна з таких особливостей технологія будівництва каркасного будинку. Існують розбіжності яка краще, наша команда вибрала «Канадську».

Головною особливістю будівництва за канадською технологією є використання SIP-панелей. Даний матеріал неймовірно легкий, 1 м² йде вагою в 15 кілограм, що дозволить використовувати менш масивний фундамент і заощадить бюджет проекту.

Плюси канадської технології:

  • Енергоефективні та відрізняються хорошим придушенням шуму;
  • Будівництво відбувається в більш короткі терміни, на відміну від альтернативних технологій будівництва;
  • Будівництво обходиться порівняно недорого, а монтажні роботи не потребують використання спеціального транспорту. Використовуючи послугу «під ключ» можна звести будинок приблизно за 4 – 5 місяців (залежить від метражу проекту);
  • При використанні SIP-панелей стіни будинку будуть гладкими і не втратять свою форму, на відміну від інших матеріалів. Панелі дозволяють кріпити облицювальні матеріали без використання металевих профілів;
  • Будинок за канадською технологією не вимагає часу на усадку, тому оздоблювальні роботи можна починати відразу;
  • При використанні мінерального утеплювача, який дорівнює 2 метрам цегляної стіни, будинок буде дуже теплим.

Також будівництво за даною технологією має особливості щодо типу покрівлі та виду фундаменту. Всі ці завдання вирішуються безпосередньо при підготовці проекту будинку. За канадською технологією можна будувати будинок круглий рік. Тому будівництво можна розпочати в будь-який момент.

Хочете обговорити свій проект, дзвоніть за телефонами: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12 і отримайте консультацію фахівця компанії «АЛ-ХЕККА».