Ви можете допомогти планеті, вибравши каркасний будинок. Таке будівництво не завдає шкоди навколишньому середовищу. Ми за створення стійкого майбутнього, тому зосереджуємо свої зусилля на діяльності, яка не залишає після себе величезного вуглецевого сліду.

Отже, як будівництво каркасних дерев’яних будинків може поліпшити клімат?

  • Природний матеріал. Дерево є природним, поновлюючим матеріалом.
  • Дерево блокує викид CO2. Деревам для зростання потрібне сонячне світло, CO2 з повітря і мінерали з грунту. Коли дерево зрубується та перетворюється в будівельний пиломатеріал, весь цей CO2 утримується всередині пиломатеріалів і вуглекислий газ не потрапляє в повітря.
  • Менше відходів. Виготовлення дерев’яних деталей на заводі з використанням точного обладнання також знижує кількість відходів за рахунок оптимізації розкрою матеріалів. Менше відходів означає менше матеріалів, які потрібно утилізувати, а також менше енергії необхідної для цього.
  • Менші рахунки за електроенергію. Дерево за своїми коефіцієнтами теплопровідності є найкращим матеріалом ніж бетон або залізо. Це робить каркасний будинок первинно більш енергоефективним. Такий будинок не вимагає багато енергії для обігріву, що заощадить кошти за опалювальний сезон в майбутньому.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Мало хто про це замислюється, але за каркасним будинком легше доглядати і він не вимагає частих витрат на своєю утримання. Весь ремонт який може знадобитися в майбутньому найчастіше не передбачає трудомістких рішень.-

Пам’ятайте, завжди намагайтеся будувати будинок з поновлюваних матеріалів і вибирати рішення, яке потребує менше комунальних послуг і мінімально можливого обслуговування протягом усього життєвого циклу. Це не тільки добре для клімату, але і в довгостроковій перспективі є більш економічним варіантом.

Хочете обговорити будівництво свого будинку? Залиште заявку нашому спеціалісту за телефоном: +38 066 322 79 65 або +38 098 116 67 12.

Також на нашому сайті можна ознайомитися з роботами фірми.